24-05-2017

ODWIEDŹ NASZE STOISKO E-32 NA NECROEXPO W KIELCACH

ODWIEDŹ NASZE STOISKO E-32 NA NECROEXPO W KIELCACH

Odwiedź stoisko MITKO E-32 podczas targów NECROEXPO w Kielcach i zdobądź potężny 20% rabat na namioty pogrzebowe OCTA PRO i MT PREMIUM.

Zamów namiot pogrzebowy OCTA PRO lub MT PREMIUM podczas targów NECROEXPO w Kielcach, w dniach 2-4.06.2017, a dostaniesz olbrzymi 20% rabat.

VII Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO

Najważniejsze wydarzenie branży pogrzebowej w Europie Środkowo-Wschodniej z nowościami! Polska branża pogrzebowa to już od dawna nie tylko klasyczne trumny i nagrobki. Dziś to sprytny aromamarketing, stylowe karawany, aplikacje na smartfony i wyjątkowo zdobione urny. VII Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO, które przypadają na 2-4 czerwca 2017 roku będą najlepszym tego przykładem.

Od pierwszej edycji w 2005 roku, wystawa podwoiła swój potencjał. W 2015 roku, podczas poprzedniej, 6. edycji NECROEXPO zaprezentowało się ponad 100 firm z 8 krajów świata. Rekordowa była także liczba specjalistów zwiedzających wystawę - odwiedziło ją ponad 1500 osób związanych z branżą funeralną. Dzięki takim wynikom w ciągu ostatnich edycji wydarzenie, odbywające się w dwuletnim cyklu, awansowało do pierwszej ligi targów w Europie. Stało się najważniejszym w Europie Środkowo-Wschodniej.