Namiot jako centrum zimowego eventu. Podsuwamy gotowe i sprawdzone rozwiązania.

Recepta na udany event zimą

Nasz pomysł na udany event to: zabezpieczenie sobie odpowiedniego zaplecza ? najlepiej w postaci namiotu ekspresowego lub namiotu Jehlan. Będzie to doskonały punkt informujący o tym, że coś się właśnie dzieje. Nie zapomnij poinformować uczestników eventu o tym, kto jest organizatorem wydarzenia. Do najlepszego wyeksponowania Twojego logotypu doskonale nadaje się nadruk na dachu lub/oraz na ścianach namiotu. Dzięki możliwości wykonania zadruku na całej powierzchni produktu, Twoi klienci mogą dowiedzieć się o Twojej marce, o produktach lub usługach, które oferujesz.

Eventowy charakter imprezy można podkreślić poprzez zainstalowanie flag reklamowych podobnie jak na poniższym zdjęciu ? najlepiej w rozmiarze XL, ale o wszystkich kształtach i rozmiarach dowiesz się w tym miejscu. A także dzięki super mobilnym i prostym w użyciu rollupom.

Zimowe akcesoria do namiotów

Czasami namiot to miejsce gdzie wszystko się zaczyna ? znajduje się w centrum eventu i wszystko toczy się w wokół niego, a czasami całe wydarzenie dzieje się pod namiotem tak jak na kolejnym zdjęciu.

W zależności od charakteru wydarzenia czasami wystarczy sam namiot lub namioty, a czasami trzeba zorganizować miejsca siedzące. I w tym przypadku fotele i pufy Mitko przychodzą z pomocą. Najbardziej popularnym siedziskiem są klasyczne Pufy w rozmiarach S, M i L, ale oferujemy około 15 modeli siedzisk wykonanych z różnych materiałów i z różnym wypełnieniem, tak aby każdy mógł wybrać optymalny produkt dla siebie.

Podczas zimowego eventu musimy zadbać by naszym pracownikom i klientom było ciepło. Musimy zadbać aby mogli się ogrzać podczas lub w trakcie przerw od zabawy. Specjalne promienniki podczerwieni zdziałają cuda i sprawią, że każdy zachowa wspaniałe wspomnienia z Twojego wydarzenia, a Ty możesz być pewien, że Twoja marka będzie kojarzona wyłącznie pozytywnie, jako ta, która dba o klienta na wielu płaszczyznach, począwszy od organizacji zabaw i atrakcji po zapewnienie tak podstawowej rzeczy jaką jest komfort cieplny podczas zimowego eventu.

Ostatnie akcesoria, które wydają się nam niezbędne podczas eventu w długie zimowe wieczory to oświetlenie ? nasz wybór padł na bezprzewodowe oświetlenie LED. Myślę, że wygoda z jaką wiąże się brak kabli zasilających w przypadku oświetlenia jest oczywista i każdy ją doceni. 4 tryby świecenia i funkcjonalność POWERBANKU to wystarczające atuty, by wybrać właśnie ten produkt.

I na sam koniec powinieneś podjąć decyzję, czy przestrzeń wokół namiotu będzie całkowicie otwarta, czy może ustawisz płotki reklamowe, aby odgrodzić różne strefy podczas wydarzenia. To cała nasza recepta na zimowy event.

Mamy nadzieję, że tym krótkim tekstem pomogliśmy Ci w planowaniu i organizacji wymarzonego eventu dla Ciebie i Twoich klientów. Oczywiście zachęcamy do sprawdzenia innych naszych produktów i akcesoriów.


Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, by ocenić artykuł

Średnia ocena: 5/5. ilość głosów: 12