Najważniejszą funkcją nośników produkowanych w Mitko jest funkcja reklamowa. Dowolne nadruki promują markę, informują klientów o ofercie produktowej lub aktualnej akcji promocyjnej. Najczęściej wybieranymi nośnikami w branży są namioty reklamowe, flagi oraz pufy reklamowe. To właśnie dzięki tym nośnikom reklamowym nasi klienci odnoszą największy sukces sprzedażowy i marketingowy.
Spośród namiotów klienci wybierają najczęściej namioty ekspresowe w rozmiarach 3 × 3, 3 × 4,5 oraz 3 × 6 m, duże namioty Jehlan o średnicy 10 i 12 m. Nowością w ofercie jest kopułowy namiot Dome, który szturmem zdobywa rynek namiotów reklamowych. Wszystkie namioty drukujemy cyfrowo lub sitodrukiem.
Flagi reklamowe oraz pufy z nadrukiem są idealnym dodatkiem reklamowym. Do aranżacji stref wypoczynku lub mobilnych punktów promocji polecamy parasole reklamowe. Nasze rollupy mogą doskonale uzupełniają stoisko reklamowe.

Polecane produkty

Mitkotent Classic

Mitkotent Classic

Namioty ekspresowe Mitkotent Classic to doskonały produkt dla klientów poszukujących rozwiązania w zakresie szybkiego i ekonomicznego zadaszenia powierzchni. W odróżnieniu od konkurencji, plastikowe łączniki zostały zastąpione łącznikami aluminiowymi, co poprawia wytrzymałość mechaniczną stelaża.
Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Namioty klasy Premium to doskonały produkt dla najbardziej wymagających klientów. Cechują się ogromną wytrzymałością oraz szeroką gamą rozmiarów. Wszystkie łączniki są wykonane z aluminium. Wzmocniony profil nogi ma przekrój 40 × 40 mm. Dzięki temu namiot jest bardziej odporny na niekorzystne warunki pogodowe.
Jehlan

Jehlan

Jehlany to namioty dla wymagających klientów. Ich główne zalety to nowoczesny kształt oraz olbrzymia powierzchnia reklamowa. Poszycie namiotów, jest wykonane z wodoszczelnej, odpornej na ścieranie oraz rozdarcia tkaniny poliestrowej. Ściany są mocowane do dachu za pomocą zamków. Namioty mogą mieć dowolną grafikę, dzięki technice druku sublimacyjnego.
Dome

Dome

Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Konstrukcja namiotu opiera się na planie pięciokąta a poszycie tworzy kształt kopuły, co skutecznie odróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń. Konstrukcja namiotu Dome jest w 100% wykonana z aluminium o przekroju 50 mm. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że odpowiednio zakotwiony i zabezpieczony namiot wytrzymuje podmuchy wiatru osiągające prędkość 100 km/h.
Pufy

Pufy

Pufy reklamowe to wygodne i komfortowe produkty. Wzmocnione tkaniny i możliwość zadruku całej powierzchni czynią pufy i kostki niezastąpionymi nośnikami reklamy, pozwalającymi aranżować takie miejsca jak pokoje wypoczynkowe, poczekalnie, salony sprzedaży, ale także miejsca promocyjne na świeżym powietrzu.
Parasole

Parasole

Parasol to produkt łączący funkcje promocyjne i użytkowe. Jest to bardzo popularny i skuteczny nośnik reklamy, który dzięki aluminiowej konstrukcji cechuje się niezwykłą trwałością, a także łatwością w transporcie i montażu.
Flagi

Flagi

Flagi reklamowe to znakomity dodatek do stoiska eventowego. Dzięki dużej powierzchni reklamowej i niewielkim rozmiarom transportowym ten produkt jest również doskonałym dodatkiem do namiotów.
Rollupy

Rollupy

Niewielkie gabaryty, niska waga i bardzo łatwy montaż sprawiają, że rollup jest najczęściej wybieranym mobilnym nośnikiem reklamowym. Rozwijany z aluminiowej kasety banner jest rozpinany na aluminiowym maszcie. Po prezentacji sprężyna pozwala zwinąć banner z powrotem do kasety, co zabezpiecza nośnik podczas transportu.
Płotki

Płotki

Płotki idealnie nadają się do wydzielenia przestrzeni. Banery drukowane cyfrowo nadają płotkom funkcje reklamowe. Produkt jest doceniany przez ekipy sportowe dla wydzielenia strefy serwisowej i organizatorów eventów, w celu wyznaczenia miejsc szczególnie atrakcyjnych dla uczestników imprezy.
Ścianki

Ścianki

Ścianka wystawiennicza jest doskonałym narzędziem reklamowym. To system, który cechuje niezawodność, łatwość obsługi i mobilność.

Polecane akcesoria

Obciążniki piaskowe
Obciążnik piaskowy o wadze 16 kg. Mocowany jest pionowo rzepami do nogi namiotu.
Blaty
Wykonane z drewna. Mocowane na profilu ściany połowicznej. Stabilność zapewniają aluminiowe wsporniki. Obciążenie może wynosić aż 30 kg! Pakowane są do solidnej torby transportowej.
Podłoga
Składana z modułów 25x25 cm wykonanych z tworzywa sztucznego. Dostępna w kolorach: szary, zielony, czerwony, czarny, niebieski, biały.
Rolki transportowe
Rolki ułatwiają transport złożonego namiotu. Mocowane są do stelaża bolcami i magnesami.
Bezprzewodowe oświetlenie LED
Bezprzewodowa i wodoodporna (IP68), mocowana paskami rzepowymi. Maksymalny czas pracy na baterii to 77 h. Posiada 3 stopnie regulacji natężenia światła oraz dodatkowe funkcje "flash" i "powerbanku" (pojemność akumulatora 10400mAh). Czas pełnego ładowania wynosi 8h.
Oświetlenie LED
Mocowane bezpośrednio do konstrukcji. Dostępne w wersji 1, 2 i 4-halogenowej. Białe światło. Kabel zasilający o długości 5 m
Stoły i krzesła
Stoły i krzesła są wykonane ze stali malowanej proszkowo i polietylenu.
Rolki transportowe
Rolki ułatwiają transport złożonego namiotu. Mocowane są do stelaża bolcami i magnesami.
Daszek
Stanowi dodatkową powierzchnię reklamową Twojego namiotu. Chroni przed deszczem klientów stojących bezpośrednio przy namiocie.

Opinie

Zarekomendowałem firmę Mitko jako bardzo solidną i profesjonalną. Mając na uwadze naszą długoletnią współpracę, nie ma w tych słowach przesady.

- Przemysław Rezmer, Maann 66 Promocja i Reklama