KLIENT
Festiwal Dobrego Piwa Wrocław
REALIZACJA
Czerwiec 2018
PRODUKTY W REALIZACJI
Namioty
Dodatki eventoweW dniach 8-10 czerwca na Stadionie Wrocław odbyła się 8. edycja Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa. To obecnie największa w Polsce i jedna z największych w Europie impreza promująca oryginalne i niepowtarzalne piwa z małych oraz średnich browarów polskich i zagranicznych.

"Historia Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa sięga 2010 roku. Jego inicjatorkami są Joanna Boś, organizator imprez w Centrum Kultury „Zamek” oraz Agnieszka Wołczaska-Prasolik, twórczyni Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich. Zetknięcie pasji, doświadczenia, chęci stworzenia czegoś wyjątkowego i lawiny pomysłów sprawiło, że w ciągu kilku lat z lokalnego święta smakoszy piwa Festiwal wyrósł na wydarzenie, które zdobyło renomę nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami – przyjeżdżają do nas uczestnicy oraz wystawcy z sąsiednich krajów, takich jak: Litwa, Łotwa, Czechy, Niemcy."
Źródło: http://www.festiwaldobregopiwa.pl/festiwal/historia/


Podczas tegorocznej edycji swoje trunki prezentowało 71 wystawców z całej Polski. Piwa regionalne były rozlewane pod namiotami ekspresowymi naszej produkcji. Browarnicy najczęściej korzystają ze wzmocnionych namiotów reklamowych MT Premium 3x3 m i 3x4,5 m, wyposażonych w ściany boczne i połowiczne oraz specjalne daszki, które chroniły klientów stojących przy namiocie przed deszczem. Odwiedzający mogli smakować piwo siedząc na leżakach reklamowych naszej produkcji. Niektóre browary rozstawiły parasole reklamowe. W celu poprawienia widoczności do namiotów były mocowane flagi reklamowe z logo browarów.
 

ZADZWOŃ DO NAS I POWIEDZ W CZYM MOŻEMY CI POMÓC


+48 32 441 XX XX Pokaż numer