MITKO Nature

Nie sprawimy, że nasze produkty będą w pełni biodegradowalne, ale za sprawą materiałów i technologii użytych do ich produkcji, zmniejszamy ilość odpadów. Kładziemy nacisk na wysoką jakość, a klientom oferujemy dostęp do części zamiennych i dożywotni serwis. Naprawiamy, a nie wyrzucamy, dzięki czemu nasze produkty użytkowane są przez wiele lat. Poszycie produktów z kolekcji MITKO Nature produkowane jest z tkaniny recyklingowej, wykonanej z butelek PET, a zamówienia pakowane są w sposób ekologiczny. Wybierając produkt z tej kolekcji, wspierasz ochronę środowiska.

Produkty przyjazne środowisku

Poszycia wykonane z butelek PET

Ograniczenie plastiku do minimum

Seria spełnia standardy recyklingu

Twoja decyzja dużo znaczy.
Do środowiska może trafić aż o 681 plastikowych butelek mniej

Do produkcji produktów z kolekcji MITKO Nature wykorzystujemy tkaninę recyklingową, która wykonana została z plastikowych butelek (PET). Tkanina, którą stosujemy posiada certyfikat Recycled Claim Standard (RCS).

681 - tyle butelek potrzeba, aby wyprodukować poszycie namiotu ekspresowego z trzema ścianami pełnymi i jedną ścianą z drzwiami. Materiał potrzebny do uszycia samego dachu to aż 277 plastikowych butelek, które zamiast zanieczyszczać środowisko, mogą zostać wykorzystane do produkcji materiału! Jeśli zamawiasz parasol, będzie to aż 300 plastikowych butelek PET, które zostaną ponownie wykorzystane, w przypadku leżaka ok. 10, a w przypadku krzesła Boss ok. 14 butelek. Do wyprodukowania poszycia na bandę reklamową potrzeba ok. 53 butelek. Jak widzisz, Twoja decyzja naprawdę dużo znaczy. Kupuj świadomie i chroń środowisko.

ZOBACZ SWÓJ PRODUKT NATURE

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać produkt z serii Nature z Twoim logo?
Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt.

PRODUKTY STWORZONE Z MYŚLĄ O NATURZE

Poszycia wykonane z tkaniny recyklingowej
tkaniny wyprodukowane z przetworzonych plastikowych butelek (PET)
Certyfikat RCS
stanowi potwierdzenie przestrzegania standardów recyklingu
Nadruki w wersji ECO
stosujemy technologie druku, do których używane są ekologiczne atramenty
Ograniczenie plastiku do minimum
większość naszych produktów wykonanych jest w 100% z aluminium
Gwarancja do 5 lat
długa gwarancja producenta przekłada się na długotrwałe użytkowanie produktów
Naprawiamy, nie wyrzucamy
oferujemy dostęp do części zamiennych oraz dożywotni serwis pogwarancyjny
Eco pokrowce
oprócz poszyć, z tkaniny recyklingowej wykonane są także pokrowce na produkty
Eco opakowania
karton, w którym wysyłamy namiot powstał z makulatury pochodzącej z niesprzedanych gazet
Pakujemy z myślą o naturze
folie, taśmy i kartony, których używamy do pakowania, posiadają certyfikaty eco

Tkaniny i nadruki

Do produkcji produktów z serii MITKO Nature wykorzystujemy tkaniny recyklingowe, których włókna poliestrowe (przędza) pochodzą z odzyskanych i przetworzonych plastikowych butelek (PET). Tkaniny te są odporne na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne.

Poszycie produktów z kolekcji MITKO Nature możesz zamówić w dowolnym kolorze. Na poszyciu możemy nadrukować dowolne grafiki. Pozwoli Ci to spersonalizować Twój namiot, parasol, bandę czy siedzisko - wykonamy poszycie w wybranym przez Ciebie kolorze i umieścimy na nim unikalną grafikę (np. Twoje logo).

Zadruk poszycia wykonanego z tkaniny recyklingowej odbywa się metodą sublimacyjnego druku cyfrowego. Tusze sublimacyjne stosowane do druku są ekologiczne i posiadają certyfikat ECO PASSPORT by OEKO-TEX®.
sublimation
Więcej o metodach druku przeczytasz tutaj - pobierz poradnik zadruku

Pliki do pobrania