Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Namiot opiera się na planie pięciokąta i ma kształt kopuły, co skutecznie wyróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń. Konstrukcja namiotu Dome jest wykonana z profili aluminiowych o przekroju 45 mm. Profile łatwo się łączy dzięki specjalnym przyciskom. Dedykowane rozpórki usztywniają stelaż i gwarantują jego stabilność. Łączenie elementów stelaża nie wymaga żadnych śrub. Dach jest zakładany na rozstawiony stelaż. Ściany są mocowane zamkami. Odpowiednio zakotwiony i zabezpieczony namiot wytrzymuje podmuchy wiatru osiągające prędkość 100 km/h i spełnia surowe wymagania normy PN-EN 13782:2015-07. Dach i ściany są produkowane z mocnej, wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Nadruki są wykonywane metodą druku cyfrowego, co pozwala na stosowanie dowolnych kolorów na etapie projektowania grafiki namiotu. Oprócz tego dostępna jest podstawowa paleta tkaniny w 20 kolorach, z których można wyprodukować namiot Dome.

Ważne informacje

Stabilność
Kopułowa konstrukcja wykonana z aluminiowych profili o przekroju 43 mm gwarantuje stabilność namiotu przy porywach wiatru sięgających 100 km/h.
Przestrzeń
Wolna przestrzeń pod dachem, powstała po wyeliminowaniu nożycowej konstrukcji i lin, umożliwia wstawienie dodatkowych nośników reklamowych, np. rollupów.
Bezpieczeństwo
Każdy namiot zawiera komplet kotew i lin odciągowych. Dostępne są również obciążniki do stabilizowania namiotu na miękkim podłożu.
Duża powierzchnia reklamowa
Duża powierzchnia ścian pozwala wyeksponować reklamę Twojej marki lub produktu. Nadruki reklamowe wykonywane w technologii sublimacyjnej lub sitodruku.

Dane techniczne

Dome
rozmiar4,7 × 4,5 m5,8 × 5,0 m
ilość wejść56
wysokość wejścia2,1 m2,1 m
szerokość wejścia2,90 m2,90 m
wysokość całkowita3,5 m3,5 m
powierzchnia14,5 m222 m2
czas montażu30 minut40 minut
waga bez ścian / z kompletem ścian51 / 59 kg69 / 78 kg
rozmiar transportowy (torby)
160x50x40 cm
70x50x40 cm


160x50x40 cm
70x50x40 cm
40x26x20 cm

Typy ścian

Ściana pełna
Ściana pełna
Ściana z drzwiami na zamek
Ściana z drzwiami na zamek
Ściana z oknem panelowym
Ściana z oknem panelowym

W zestawie

Konstrukcja z dachem
Konstrukcja z dachem
Szpilki do nóg oraz liny odciągowe z kotwami skrętnymi
Szpilki do nóg oraz liny odciągowe z kotwami skrętnymi

Paleta kolorów

Poszycie namiotów Dome może mieć dowolny kolor i grafikę wykonywaną metodą sublimacji lub sitodruku. Namioty Dome można ponadto zamówić w 20 podstawowych, jednolitych kolorach tkanin.
blackwhitedark graywarm grayecrubeigebrownyelloworangefluor. orangereddark redpurplevioletlight bluebluenavy bluelight greengreendark greencamouflagesublimation
Bezprzewodowe oświetlenie LED
Bezprzewodowa i wodoodporna (IP68), mocowana paskami rzepowymi. Maksymalny czas pracy na baterii to 77 h. Posiada 3 stopnie regulacji natężenia światła oraz dodatkowe funkcje "flash" i "powerbanku" (pojemność akumulatora 10400mAh). Czas pełnego ładowania wynosi 8h.
Obciążniki piaskowe
Obciążnik piaskowy o wadze 27,5 kg. Mocowany jest rzepami do nogi namiotu.
Podłoga
Składana z modułów 25x25 cm wykonanych z tworzywa sztucznego. Dostępna w kolorach: szary, zielony, czerwony, czarny, niebieski, biały.
Stoły i krzesła
Stoły i krzesła są wykonane ze stali malowanej proszkowo i polietylenu.
Zestaw bezpieczeństwa
Zabezpieczają namiot przed wiatrem o prędkości do 100 km/h. W skład zestawu wchodzą: kotwy o długości 45 cm, liny odciągowe oraz młotek o wadze 4 kg.