Namioty ekspresowe

MITKO

Namioty ekspresowe mogą posłużyć jako miejsce ekspozycji materiałów promujących firmę. Lekki, aluminiowy stelaż sprawia, że do ich montażu wystarczą dwie osoby. Nożycowa konstrukcja rozkładana w zaledwie 60 sekund sprawdzi się podczas krótkich eventów. W ofercie dostępnych jest 6 serii namiotów ekspresowych MITKO w 16. wersjach rozmiarowych: od namiotów do standardowego użytkowania poprzez produkty stworzone z myślą o częstym i intensywnym użytkowaniu aż do innowacyjnych konstrukcji z wbudowanym oświetleniem LED, uświetniających prestiżowe wydarzenia.

Porównanie techniczne

Namioty ekspresowe
model Mitkotent Classic Mitkotent Premium Octa Go Octa Optima Octa Pro Octa Pro LED
profil nogi
30 x 30 mm

40 × 40 mm

∅ 40 mm

∅ 45 mm

∅ 50 mm

∅ 50 mm
system Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji
łączenie ścian rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki
gwarancja 3 lata 5 lat 3 lata 4 lata 5 lat 5 lat

Tabela z rozmiarami

Namioty ekspresowe
Mitkotent ClassicMitkotent PremiumOcta ProOcta Pro LEDOcta GoOcta Optima
1,5x1,5
2×2
2×3
2×4
2,5×2,5
2,5×5
3×3
3×4,5
3×6
4×4
4×6
4x8
5×5
6x6
Mitkotent Classic
od 1340 zł netto
Mitkotent Premium
od 1890 zł netto
Octa Pro
od 2290 zł netto
Octa Pro LED
od 3090 zł netto
Octa Go
od 1380 zł netto
Octa Optima
od 1990 zł netto

Zobacz swój namiot ekspresowy

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać namiot z logo Twojej firmy?
Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt namiotu.
Namioty ekspresowe to najpopularniejszy rodzaj namiotów handlowych. Urozmaicają eventy swoją kolorystyką, przyciągając wzrok odwiedzających. Stanowią ważny element promocji marki bądź wybranego produktu, a wraz z innymi dodatkami eventowymi typu flagi reklamowe, rollupy czy siedziska (pufy, fotele, kostki), tworzą spójną kampanię reklamową.

Do zalet namiotów ekspresowych należą między innymi: prosta obsługa przy rozkładaniu i składaniu, solidna i lekka aluminiowa konstrukcja, eleganckie i wytrzymałe poszycie, które może być wykorzystane jako nośnik reklamy. Namioty ekspresowe służą głównie jako stoiska handlowo-usługowe, miejsce spotkań biznesowych, punkty informacji itp. - w zależności od potrzeb i inwencji właściciela. Dobrze zaprojektowana grafika zamieni nadruk na namiocie w doskonale funkcjonującą reklamę, a sam namiot w nośnik tej reklamy.

Namioty ekspresowe produkujemy w 6. wersjach: Mitkotent Classic, Mitkotent Premium, Octa Go, Octa Optima, Octa Pro (namioty na profilach ośmiokątnych) oraz Octa Pro LED (namioty z wbudowanym oświetleniem LED). Wszystkie konstrukcje posiadają regulację wysokości wejścia. Dach i ściany produkowane są z mocnej, wodoodpornej tkaniny poliestrowej. Wszystkie elementy namiotu pakowane są w specjalne pokrowce ułatwiające ich przechowywanie i transport.