Do montażu wystarczą 2 osoby

Do montażu wystarczą 2 osoby

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Zadasza powierzchnię 9 m²

Zadasza powierzchnię 9 m²

Pomieści 27 osób stojących

Pomieści 27 osób stojących

Namiot ekspresowy 3x3 to popularny rozmiar namiotów eventowych. Ta wersja rozmiarowa dostępna jest we wszystkich seriach produktów MITKO: Mitkotent Classic, Mitkotent Premium, Octa Pro i Octa Pro LED. Wykorzystywane są jako namioty targowe, handlowe i reklamowe.Wszystkie namioty MITKO posiadają aluminiową konstrukcję i wbudowany system Easy-Hold, umożliwiający montaż dodatkowych akcesoriów bezpośrednio do konstrukcji namiotu (w serii Mitkotent Premium system Easy-Hold zastosowano również na nogach namiotu, co umożliwia wieszanie profili do półścianek i blatów bez dodatkowych uchwytów).

Poszczególne serie różnią się między sobą; kształtem i rozmiarem profilu nogi, wymiarami szabli, okresem gwarancji i sposobem łączenia ścian (Mitkotent Classic – rzepy, pozostałe serie - zamki), a także elementami mocującymi ściany do konstrukcji (w wersji Mitkotent Classic są to paski z rzepami, a w pozostałych seriach paski z rzepami posiadające dodatkowe przelotki, usprawniające montaż ścian). Różnice występują również w sposobie podnoszenia i opuszczania konstrukcji (klik w serii Mitkotent Classic, stalowy spust w pozostałych seriach), a także wyposażenia konstrukcji w sprężynę na zewnątrz masztu (w serii Octa Pro i Octa Pro LED), odpowiadającą za perfekcyjne naprężenie poszycia. Wyłącznie seria Octa Pro LED posiada oświetlenie wbudowane w konstrukcję.

Zobacz swój namiot ekspresowy

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać namiot z logo Twojej firmy?
Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt namiotu.

Namioty w rozmiarze 3x3 dostępne są w seriach:

model Mitkotent Classic Mitkotent Premium Octa Go Octa Optima Octa Pro Octa Pro LED
profil nogi
30 x 30 mm

40 × 40 mm

∅ 40 mm

∅ 45 mm

∅ 50 mm

∅ 50 mm
system montażu akcesoriów System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji
łączenie ścian rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki
mocowanie ścian do konstrukcji paski z rzepami paski z plastikowymi przelotkami paski z rzepami paski z plastikowymi przelotkami paski z plastikowymi przelotkami paski z plastikowymi przelotkami
gwarancja 3 lata 5 lat 3 lata 4 lata 5 lat 5 lat
oświetlenie LED zintegrowane z konstrukcją

Paleta kolorów

Do produkcji wykorzystujemy tkaniny odporne na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Używamy również tkanin ognioodpornych i ze zwiększoną odpornością UV.

Poszycie namiotów MITKO możesz zamówić w kolorze wybranym spośród poniższej palety 20. kolorów tkanin. Większą gamę możliwości daje Ci wybór poszycia z nadrukiem naniesionym metodą druku cyfrowego. Pozwoli Ci to spersonalizować Twój namiot - wykonamy poszycie w wybranym przez Ciebie kolorze i umieścimy na nim unikalną grafikę (np. Twoje logo).
black
white
dark gray
warm gray
ecru
beige
brown
yellow
orange
fluor. orange
red
dark red
purple
violet
light blue
blue
navy blue
light green
green
dark green
camouflage
sublimation