Namiot ekspresowy 3 x 4,5
Do montażu wystarczą 2 osoby

Do montażu wystarczą 2 osoby

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Zadasza powierzchnię 13,5 m²

Zadasza powierzchnię 13,5 m²

Pomieści 40 osób stojących

Pomieści 40 osób stojących

Namiot ekspresowy 3x4,5 to jeden z najbardziej popularnych rozmiarów namiotów eventowych. Ta wersja rozmiarowa dostępna jest we wszystkich seriach produktów MITKO: Octa Pro i Octa Pro LED. Wykorzystywane są jako namioty targowe, handlowe i reklamowe. Wszystkie namioty MITKO posiadają aluminiową konstrukcję i wbudowany system Easy-Hold, umożliwiający montaż dodatkowych akcesoriów bezpośrednio do konstrukcji namiotu (w serii Mitkotent Premium system Easy-Hold zastosowano również na nogach namiotu, co umożliwia wieszanie profili do półścianek i blatów bez dodatkowych uchwytów).

Zobacz swój namiot ekspresowy

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać namiot z logo Twojej firmy?
Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt namiotu.

NAMIOTY W ROZMIARZE 3 X 4,5 DOSTĘPNE SĄ W SERIACH:

model Octa Go Octa Optima Octa Pro Octa Pro LED
profil nogi
⌀ 43 mm

⌀ 48 mm

⌀ 54 mm

⌀ 54 mm
system montażu akcesoriów System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji
łączenie ścian rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki
mocowanie ścian do konstrukcji paski z rzepami / paski z plastikowymi przelotkami paski z rzepami / paski z plastikowymi przelotkami paski z rzepami / paski z plastikowymi przelotkami paski z rzepami / paski z plastikowymi przelotkami
gwarancja 3 lata 4 lata 5 lat 5 lat
oświetlenie LED zintegrowane z konstrukcją

Tkaniny i nadruki

Do produkcji wykorzystujemy tkaniny odporne na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Używamy również tkanin ognioodpornych i ze zwiększoną odpornością UV.

Poszycie namiotów MITKO możesz zamówić w kolorze wybranym spośród poniższej palety 20. kolorów tkanin. Większą gamę możliwości daje Ci wybór poszycia z nadrukiem naniesionym metodą druku cyfrowego. Pozwoli Ci to spersonalizować Twój namiot - wykonamy poszycie w wybranym przez Ciebie kolorze i umieścimy na nim unikalną grafikę (np. Twoje logo).
black
white
dark gray
gray
ecru
beige
brown
yellow
orange
fluor. orange
red
dark red
violet
light blue
blue
storm blue
light green
green
dark green
camouflage
sublimation
Więcej o metodach druku przeczytasz tutaj - pobierz poradnik zadruku