Komfortowe rozkładanie przez 4 osoby

Komfortowe rozkładanie przez 4 osoby

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Zadasza powierzchnię 18 m²

Zadasza powierzchnię 18 m²

Pomieści 54 osób stojących

Pomieści 54 osób stojących

Namiot ekspresowy 3x6 to jeden z dostępnych w ofercie rozmiarów namiotów eventowych. Ta wersja rozmiarowa dostępna jest w seriach namiotów reklamowych MITKO: Mitkotent Premium i Octa Pro. Wszystkie namioty MITKO posiadają aluminiową konstrukcję i wbudowany system Easy-Hold, umożliwiający montaż akcesoriów bezpośrednio do konstrukcji namiotu. W serii Mitkotent Premium system Easy-Hold zastosowano dodatkowo na nogach namiotu, co umożliwia wieszanie profili do półścianek i blatów bez konieczności stosowania dodatkowych uchwytów.

Klienci mają możliwość wyboru pomiędzy wersjami o różnym kształcie i rozmiarze profilu nogi oraz różnym rozmiarze szabli. Ściany we wszystkich seriach, w których dostępny jest namiot ekspresowy 3x6, łączone są ze sobą za pomocą zamków, natomiast montaż ścian do konstrukcji odbywa się za pomocą pasków z rzepami posiadającymi dodatkowe przelotki, usprawniające montaż ściany. W serii Mitkotent Premium i Octa Pro łatwe i bezpieczne podnoszenie i opuszczanie konstrukcji odbywa się to przy pomocy stalowego spustu, umieszczonego na zewnątrz nogi.

Zobacz swój namiot ekspresowy

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać namiot z logo Twojej firmy?
Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt namiotu.

Namioty w rozmiarze 3x6 dostępne są w seriach:

model Octa Go Octa Optima Octa Pro
profil nogi
40 x 40 mm

45 x 45 mm

średnica 50 mm
profil szabli
30 x 15 mm

30 × 15 mm

35 × 15 mm
system montażu akcesoriów System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji
łączenie ścian rzepy / zamki rzepy / zamki rzepy / zamki
mocowanie ścian do konstrukcji paski z rzepami paski z plastikowymi przelotkami paski z plastikowymi przelotkami
gwarancja 3 lata 4 lata 5 lat