Do montażu wystarczą 2 osoby

Do montażu wystarczą 2 osoby

Konstrukcja rozkładana w 60 sekund

Konstrukcja rozkładana w 60 sekund

Zadasza powierzchnię 16 m²

Zadasza powierzchnię 16 m²

Pomieści 48 osób

Pomieści 48 osób

Namiot ekspresowy 4x4 to jeden z najbardziej popularnych rozmiarów namiotów dostępnych w naszej ofercie. Ta wersja rozmiarowa produkowana jest w serii namiotów reklamowych Octa Pro, charakteryzujących się ośmiokątnym profilem nogi o przekroju 50 mm. Namioty ekspresowe 4x4 idealnie sprawdzają się na większych eventach jako namioty targowe, wystawowe, imprezowe.

Wszystkie namioty MITKO posiadają aluminiową konstrukcję i wbudowany system Easy-Hold, umożliwiający montaż dodatkowych akcesoriów bezpośrednio do konstrukcji namiotu. W serii Octa Pro ściany łączone są ze sobą zamkami, z kolei montaż ścian do konstrukcji odbywa się za pomocą pasków z rzepami posiadającymi dodatkowe przelotki, co znacznie usprawnia ten proces. Łatwe i bezpieczne podnoszenie i opuszczanie konstrukcji namiotu ekspresowego 4x4 odbywa się przy pomocy stalowych spustów, umieszczonych na zewnątrz nóg. Za perfekcyjne upięcie dachu i nienaganną estetykę grafiki w namiotach z serii Octa Pro odpowiada sprężyna na zewnątrz masztu.

Zobacz swój namiot ekspresowy

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać namiot z logo Twojej firmy?
Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt namiotu.

Namioty w romiarze 4x4 dostępne są w serii:

model Octa Pro
przekrój nogi
⌀ 54 mm
system montażu akcesoriów System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji
łączenie ścian rzepy / zamki
mocowanie ścian do konstrukcji paski z plastikowymi przelotkami
gwarancja 5 lat

Tkaniny i nadruki

Do produkcji wykorzystujemy tkaniny odporne na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Używamy również tkanin ognioodpornych i ze zwiększoną odpornością UV.

Poszycie namiotów MITKO możesz zamówić w kolorze wybranym spośród poniższej palety 20. kolorów tkanin. Większą gamę możliwości daje Ci wybór poszycia z nadrukiem naniesionym metodą druku cyfrowego. Pozwoli Ci to spersonalizować Twój namiot - wykonamy poszycie w wybranym przez Ciebie kolorze i umieścimy na nim unikalną grafikę (np. Twoje logo).
black
white
dark gray
light gray
ecru
beige
brown
yellow
orange
fluor. orange
red
dark red
violet
light blue
blue
storm blue
light green
green
dark green
camouflage
sublimation
Więcej o metodach druku przeczytasz tutaj - pobierz poradnik zadruku