Namiot ekspresowy MITKO 5x5
Komfortowe rozkładanie przez 4 osoby

Komfortowe rozkładanie przez 4 osoby

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Zadasza powierzchnię 25 m²

Zadasza powierzchnię 25 m²

Pomieści 75 osób stojących

Pomieści 75 osób stojących

Namiot ekspresowy 5x5 to jeden z największych rozmiarów ekspresowych namiotów eventowych dostępnych w ofercie MITKO. Ta wersja rozmiarowa produkowana jest w serii namiotów reklamowych Octa Optima. Namiot ekspresowy w rozmiarze 5x5 zadasza powierzchnię 25 m², a jego spore rozmiary użytkowe idą w parze z niewielkimi gabarytami transportowymi.

Wszystkie namioty MITKO posiadają aluminiową konstrukcję i wbudowany system Easy-Hold, umożliwiający montaż dodatkowych akcesoriów bezpośrednio do konstrukcji namiotu - w serii Octa Optima system Easy-Hold zastosowano również na nogach namiotu, co umożliwia wieszanie profili do półścianek i blatów bez dodatkowych uchwytów. W serii Octa Optima profil nogi ma rozmiar 40x40 mm. Ściany łączone są ze sobą za pomocą zamków, natomiast montaż ścian do konstrukcji odbywa się za pomocą pasków z rzepami posiadającymi dodatkowe przelotki, usprawniające montaż ściany. Łatwe i bezpieczne podnoszenie i opuszczanie konstrukcji namiotu ekspresowego 5x5 odbywa się przy pomocy stalowego spustu, umieszczonego na zewnątrz nogi.

Zobacz swój namiot ekspresowy

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać namiot z logo Twojej firmy?
Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt namiotu.

Namioty w rozmiarze 5x5 dostępne są w serii:

model Octa Optima
profil nogi
⌀ 48 mm
system montażu akcesoriów System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji
łączenie ścian rzepy / zamki
mocowanie ścian do konstrukcji paski z rzepami / paski z plastikowymi przelotkami
gwarancja 4 lata

Tkaniny i nadruki

Do produkcji wykorzystujemy tkaniny odporne na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Używamy również tkanin ognioodpornych i ze zwiększoną odpornością UV.

Poszycie namiotów MITKO możesz zamówić w kolorze wybranym spośród poniższej palety 20. kolorów tkanin. Większą gamę możliwości daje Ci wybór poszycia z nadrukiem naniesionym metodą druku cyfrowego. Pozwoli Ci to spersonalizować Twój namiot - wykonamy poszycie w wybranym przez Ciebie kolorze i umieścimy na nim unikalną grafikę (np. Twoje logo).
black
white
dark gray
gray
ecru
beige
brown
yellow
orange
fluor. orange
red
dark red
violet
light blue
blue
storm blue
light green
green
dark green
camouflage
sublimation
Więcej o metodach druku przeczytasz tutaj - pobierz poradnik zadruku