Komfortowe rozkładanie przez 4 osoby

Komfortowe rozkładanie przez 4 osoby

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Konstrukcja rozkładana w 60 sek.

Zadasza powierzchnię 36 m²

Zadasza powierzchnię 36 m²

Pomieści 108 osób stojących

Pomieści 108 osób stojących

Namiot ekspresowy 5x5 to jeden z największych rozmiarów ekspresowych namiotów eventowych dostępnych w ofercie MITKO. Ta wersja rozmiarowa produkowana jest w serii namiotów reklamowych Mitkotent Premium. Namiot ekspresowy w rozmiarze 5x5 zadasza powierzchnię 25 m², a jego spore rozmiary użytkowe idą w parze z niewielkimi gabarytami transportowymi.

Wszystkie namioty MITKO posiadają aluminiową konstrukcję i wbudowany system Easy-Hold, umożliwiający montaż dodatkowych akcesoriów bezpośrednio do konstrukcji namiotu - w serii Mitkotent Premium system Easy-Hold zastosowano również na nogach namiotu, co umożliwia wieszanie profili do półścianek i blatów bez dodatkowych uchwytów. W serii Mitkotent Premium profil nogi ma rozmiar 40x40 mm. Ściany łączone są ze sobą za pomocą zamków, natomiast montaż ścian do konstrukcji odbywa się za pomocą pasków z rzepami posiadającymi dodatkowe przelotki, usprawniające montaż ściany. Łatwe i bezpieczne podnoszenie i opuszczanie konstrukcji namiotu ekspresowego 5x5 odbywa się przy pomocy stalowego spustu, umieszczonego na zewnątrz nogi.

Zobacz swój namiot ekspresowy

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać namiot z logo Twojej firmy?
Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt namiotu.

Namioty w rozmiarze 6x6 dostępne są w serii:

model Mitkotent Premium Octa Optima
profil nogi
40 × 40 mm

45 x 45 mm
profil szabli
30 × 15 mm

30 × 15 mm
system montażu akcesoriów System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji System Easy-Hold - montaż bezpośrednio do konstrukcji
łączenie ścian rzepy / zamki rzepy / zamki
mocowanie ścian do konstrukcji paski z plastikowymi przelotkami paski z plastikowymi przelotkami
gwarancja 5 lat 4 lata