Piramidki

Piramidki reklamowe to mobilny nośnik reklamy. Składana konstrukcja umożliwia ich łatwy transport i magazynowanie. Ściany piramidki wykonane zostały z lekkiej płyty HDF, a poszycie z wytrzymałej impregnowanej tkaniny poliestrowej. Niska waga i efektywne poszycie sprawiają, że piramidki są idealnym sprzętem reklamowym zarówno na małym evencie, jak i na dużym wydarzeniu. Zadbaliśmy również o ich stabilność, wszywając do jednego z boków półkrążek z taśmą, za pomocą którego możliwe jest przymocowanie piramidki do podłoża.

Łatwy transport

Szybkie rozkładanie

Dwustronny zadruk

Doskonała jakość nadruku

Piramidka reklamowa z dwustronnym zadrukiem

Piramidkę można składać w dowolny sposób. To oznacza, że na jej poszyciu możesz umieścić dwie różne grafiki i w zależności od potrzeb składać ją tak, aby prezentować różny przekaz reklamowy. Warto wykorzystać oryginalny kształt piramidki i na każdej z połaci umieścić ciekawą grafikę - może to być spójna kompozycja lub zupełnie odwrotnie: jedna ścianka, jeden przekaz reklamowy. Bez względu na to co wybierzesz, wykonamy dla Ciebie projekt, a następnie wyprodukujemy mobilny nośnik reklamowy, jakim jest piramidka. Zabieraj ją z sobą na każdy event i prezentuj swoją markę wszędzie tam, gdzie się pojawiasz.

Zobacz piramidkę z Twoim nadrukiem!

Zastanawiasz się, jak mogłaby wyglądać Piramidka z Twoim logo? Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt.

Oryginalny, mobilny nośnik reklamy

Składana konstrukcja
ułatwia transport i magazynowanie piramidek
Szybki montaż
łączenie ścianek za pomocą magnesów zaszytych w obrzeżach
Możliwość zakotwienia
za pomocą półkrążka wszytego w jednym z dolnych boków
Oryginalny przekaz
wykorzystując 3 boki piramidki można zaprojektować ciekawą grafikę
Dwustronny nadruk
z każdej strony piramidki możemy nadrukować inną grafikę
Odporna na ścieranie grafika
wyraźnie nasyconych kolorach, odporna na działanie promieniowania UV

Dane techniczne

wymiary po rozstawieniu 61 x 30 x 69 cm
wymiary transportowe 62 x 71x 3 cm
waga 1,9 kg

Tkaniny i nadruki

Poliester 240 g/m2

Do produkcji wykorzystujemy tkaniny odporne na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Poszycie zamówić możesz w kolorze wybranym spośród palety 20 podstawowych kolorów tkanin lub w dowolnym kolorze i z dowolną grafiką, dzięki zastosowaniu nadruku cyfrowego.

Nadruki na tkaninie poliestrowej nanoszone są metodą sitodruku lub sublimacji. Posiadamy w ofercie również technologie, które pozwalają wykonać nadruki cyfrowe o podwyższonej odporności UV.


sublimation
Więcej o metodach druku przeczytasz tutaj - pobierz poradnik zadruku