Płotki idealnie nadają się do wydzielenia przestrzeni. Banery drukowane cyfrowo nadają płotkom funkcje reklamowe. Produkt jest doceniany przez ekipy sportowe dla wydzielenia strefy serwisowej i organizatorów eventów, w celu wyznaczenia miejsc szczególnie atrakcyjnych dla uczestników imprezy. Moduły o długości 200 cm można łączyć ze sobą lub stawiać osobno. Niezwykle krótki czas montażu umożliwia szybkie rozstawienie lub przemieszczenie płotków.

Nogi i poprzeczki są wykonane z profili stalowych. Stabilność zapewniają szerokie podstawy z otworami do kotwienia i szpilkami.

Banery reklamowe mogą być wykonane z PVC o gram ok. 440 g/m² lub poliestru o gram ok. 220 g/m². Wersja poliestrowa może posiadać nadruki z obu stron. Nadruki reklamowe drukujemy cyfrowo. Banery mocuje się do podstaw opaskami kablowymi. Do transportu baner pozostaje nawinięty na poprzeczkę. Dzięki temu nie ulega uszkodzeniu i zagnieceniu.

Ważne informacje

Modułowość
Bazę i dostawki można swobodnie łączyć oraz ustawiać pod dowolnym kątem. Płotki mogą składać się z dowolnej ilości modułów.
Wytrzymała konstrukcja
Poprzeczki, nogi i podstawy są wykonane ze stali malowanej proszkowo. Konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.
12 miesięcy gwarancji
Konstrukcja i baner są objęte 12-miesięczną gwarancją producenta.
Szybki i łatwy montaż
Prostota konstrukcji sprawia, że montaż i demontaż są niezwykle szybkie i może je przeprowadzić jedna osoba.

Dane techniczne

Płotki
Płotek reklamowy (baza + 2 dostawki z podstawami na miękkie podłoże)
wysokość 1 modułu100 cm
długość 1 modułu200 cm
najdłuższy element200 cm
całkowita długość zestawu600 cm
waga z 3 banerami33 kg

Paleta kolorów

Banery drukujemy cyfrowo. W zależności od typu tkaniny (PVC lub poliestrer), jest ona drukowana solwentem lub sublimacją. Druk solwentowy powlekamy specjalnym laminatem, który zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi - zarysowaniami, przetarciami oraz podwyższa odporność na działanie promieniowania UV. Dzięki laminacji banery PVC są łatwe w czyszczeniu. Tusze sublimacyjne wnikają bezpośrednio w strukturę poliestru. Dzięki temu nadruk jest niemal niezniszczalny i bardzo odporny na promieniowanie UV. Kolory są bardziej żywe, a kontury bardzo wyraźne. Struktura poliestru utrudnia nieco czyszczenie. Złożony baner łatwo można wygładzić prasując zadrukowaną stronę.
sublimation