Płotki idealnie nadają się do wydzielenia przestrzeni. Banery drukowane cyfrowo nadają płotkom funkcje reklamowe. Produkt jest doceniany przez ekipy sportowe dla wydzielenia strefy serwisowej i organizatorów eventów, w celu wyznaczenia miejsc szczególnie atrakcyjnych dla uczestników imprezy. Moduły o długości 200 cm można łączyć ze sobą lub stawiać osobno. Niezwykle krótki czas montażu umożliwia szybkie rozstawienie lub przemieszczenie płotków.

Nogi i poprzeczki są wykonane z profili stalowych. Na podłożu gruntowym stabilność zapewniają szerokie podstawy z otworami do kotwienia i szpilkami. Na podłoże betonowe polecamy okrągłe podstawy sferyczne.

Banery reklamowe mogą być wykonane z PVC o gram ok. 440 g/m² lub poliestru o gram ok. 220 g/m². Wersja poliestrowa może posiadać nadruki z obu stron. Nadruki reklamowe drukujemy cyfrowo. Banery mocuje się do podstaw opaskami kablowymi. Do transportu baner pozostaje nawinięty na poprzeczkę. Dzięki temu nie ulega uszkodzeniu i zagnieceniu.

Ważne informacje

Modułowość
Bazę i dostawki można swobodnie łączyć oraz ustawiać pod dowolnym kątem. Płotki mogą składać się z dowolnej ilości modułów.
Wytrzymała konstrukcja
Poprzeczki, nogi i podstawy są wykonane ze stali malowanej proszkowo. Konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.
12 miesięcy gwarancji
Konstrukcja i baner są objęte 12-miesięczną gwarancją producenta.
Szybki i łatwy montaż
Prostota konstrukcji sprawia, że montaż i demontaż są niezwykle szybkie i może je przeprowadzić jedna osoba.

Dane techniczne

Płotki
Płotek reklamowy (baza + 2 dostawki z podstawami na miękkie podłoże)
wysokość 1 modułu100 cm
długość 1 modułu200 cm
najdłuższy element200 cm
całkowita długość zestawu600 cm
waga z 3 banerami33 kg

Paleta kolorów

Banery drukujemy cyfrowo. W zależności od typu tkaniny (PVC lub poliestrer), jest ona drukowana solwentem lub sublimacją. Druk solwentowy powlekamy specjalnym laminatem, który zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi - zarysowaniami, przetarciami oraz podwyższa odporność na działanie promieniowania UV. Dzięki laminacji banery PVC są łatwe w czyszczeniu. Tusze sublimacyjne wnikają bezpośrednio w strukturę poliestru. Dzięki temu nadruk jest niemal niezniszczalny i bardzo odporny na promieniowanie UV. Kolory są bardziej żywe, a kontury bardzo wyraźne. Struktura poliestru utrudnia nieco czyszczenie. Złożony baner łatwo można wygładzić prasując zadrukowaną stronę.
sublimation
Podstawa sferyczna na twarde podłoże
Wykonana ze stali malowanej proszkowo na kolor szary. Do zastosowania na betonie, w pomieszczeniach zamkniętych. Średnica 38 cm, wysokość 3,5 cm, waga 1,8 kg.
Podstawa prosta ze szpilkami na miękkie podłoże
Wykonana ze stali malowanej proszkowo na kolor szary. Stabilizuje płotek na trawie, zwartej ziemi oraz ubitym śniegu. Długość 48 cm, wysokość: 8,2 cm, szerokość: 6 cm, waga: 1,5 kg. W zestawie stalowe szpilki o długości 26,5 cm.