Banery Poncho

Dzięki banerom Poncho, wydzielanie stref eventowych staje się łatwiejsze! Nie musisz już martwić się o czasochłonny montaż banerów na barierkach ani organizować właściwej ilości plastikowych opasek zaciskowych. Banery Poncho wystarczy przełożyć przez barierkę i przymocować mocnymi rzepami wszytymi w tkaninę. Montaż jest szybki, sprawny i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Wykorzystaj w pełni powierzchnię reklamową i zadrukuj obie strony banera. Poszycie wykonane z poliestru jest lekkie, a nadruk sublimacyjny niezwykle trwały.

Niska waga baneru

Łatwy montaż bez narzędzi

Zero plastikowych opasek

Małe wymiary transportowe

BANERY Z POLIESTRU NA BARIERKI EVENTOWE

Całkowite zakrycie barierek gwarantują zamknięte banery Poncho dostępne w rozmiarze 220 lub 240 cm. Jeśli zakrycie barierek nie jest istotne, a jedynie umieszczenie na nich przekazu reklamowego, pomocne okażą się otwarte banery Poncho w rozmiarze 150 cm. Możemy również wykonać banery Poncho na indywidualne zamówienie. Wystarczy, że podasz wymiary swoich barierek. Lekkie banery Poncho wykonane z poliestru można zadrukować z obu stron metodą sublimacji, co daje sporą przestrzeń reklamową.

Zobacz baner poncho z twoim nadrukiem!

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać baner Poncho z Twoim logo? Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt.

Lekka konstrukcja Banerów Poncho

Baner Poncho otwarty
wystarczy przerzucić przez barierkę i zamocować do prętów
Baner Poncho zamknięty
nakładany na barierkę, zakrywa ją w całości
Baner Poncho na wymiar
wykonamy dla Ciebie baner w dowolnym rozmiarze
Montaż bez narzędzi
nie potrzebujesz żadnych narzędzi, aby zamontować baner na barierce
Zero plastikowych opasek
banery zamocujesz do barierki za pomocą mocnych rzepów
Odporna na ścieranie grafika
o wyraźnie nasyconych kolorach, odporna na działanie promieniowania UV

Dane techniczne

* Jeśli potrzebujesz banera Poncho w innych wymiarach, chętnie zrealizujemy Twoje zamówienie indywidualne. W celu wyceny skontaktuj się z nami, podając odległość między słupkami barierki.
Poncho 150 Poncho 220 Poncho 240
wymiary 150x90 cm 220x90 cm 240x90 cm
waga 0,5 kg 0,75 kg 0,85 kg

Paleta kolorów

Do produkcji banerów Poncho wykorzystujemy tkaniny odporne na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Nadruki na poszyciu wykonujemy cyfrowo metodą sublimacji. Umożliwia Ci to pełną personalizację Twojego banera Poncho ? wykonamy poszycie w wybranym przez Ciebie kolorze i umieścimy na nim unikalną grafikę (np. Twoje logo) lub napis. Nadruk wykonany metodą sublimacji jest niemal niezniszczalny i bardzo odporny na promieniowanie UV. Kolory nadruku są żywe, a kontury wyraźne.
sublimation