Newsletter

Regulamin Newslettera w MITKO Sp. z o.o.

  1. Usługa Newslettera jest świadczona drogą elektroniczną przez MITKO Sp. z o.o.

  2. Administratorem Twoich danych zgodnie z art. 4 pkt. 7 RODO jest MITKO Sp. z o.o. z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, 44-304, Os. 1 Maja 16G, tel.: 32 444 66 16, e-mail: kontakt@mitko.pl.

  3. Dane przetwarzane są w celu świadczenia usługi Newslettera. Podanie danych (adresu e-mail) jest dobrowolne, ale niezbędne do subskrypcji Newslettera. Zamawiającym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  4. Świadczenie usługi Newslettera polega na cyklicznym przesyłaniu środkami komunikacji elektronicznej wiadomości dotyczących produktów firmy, a także pozostałych informacji handlowych oraz rabatów udzielanych Zamawiającym.

  5. Usługa świadczona jest dla Zamawiających, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie Newslettera. Usługa świadczona jest nieodpłatnie.

  6. Aby zamówić Newsletter, Zamawiający wypełnia formularz zapisu na Newsletter. Subskrypcja Newslettera rozpoczyna się z chwilą dokonania zamówienia.

  7. Wysyłanie Newslettera może być w każdym momencie anulowane przez Zamawiającego. Zamawiający ma możliwość rezygnacji z Newslettera poprzez kliknięcie w link rezygnacyjny dołączany do każdego wysłanego Newslettera.

  8. Żądanie zaprzestania wysyłania Newslettera zostaje niezwłocznie potwierdzone przez MITKO Sp. z o.o. poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej Zamawiającego.
     

Powyższy regulamin Newslettera obowiązuje od 25.05.2018