Asystent/ka działu sprzedaży

Miejsce pracy: Mitko Sp. z o.o., Wodzisław Śląski.
Opis stanowiska
  MITKO Sp. z o.o. to zespół ludzi, ciekawych osobowości, którzy tworzą najwyższej jakości produkty na imprezy plenerowe. Stawiamy sobie ambitne cele, angażujemy się w ciekawe projekty, dbamy o dobrą atmosferę.

  Dołącz do nas jeśli chcesz być jednym z nas:

  Szukamy głowy pełnej pomysłów, chętnej do zdobywania wiedzy w zakresie profesjonalnej obsługi klienta,a przy tym otwartej, dobrze nastawionej, pełnej entuzjazmu, z rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi. Czeka na Ciebie praca w miłym towarzystwie od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-16:00. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

  Nie zwlekaj, aplikuj jeśli możesz pochwalić się:

  Wykształceniem średnim lub wyższym, entuzjazmem i chęcią osiągania wyznaczonych celów, cierpliwością i odpornością na stres, inicjatywą w budowaniu relacji i otwartością na potrzeby klienta oraz dobrą organizacją pracy.

  Zapunktujesz dodatkowo jeśli:

  Nie przeraża Cię wykonywanie kilku zadań jednocześnie, dbasz o szczegóły i skrupulatnie, sprawnie poruszasz się po internecie, lubisz kontakt z klientem i pracę w zespole.

  Na co dzień będziesz brać udział w :

 • współpracy z działem sprzedaży
 • przygotowaniu raportów
 • obsłudze posprzedażowej, w tym obsłudze reklamacji,
 • weryfikacji dokumentacji

Prześlij nam swoje CV wraz z niezbędną klauzulą: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - przez MITKO Sp. z o.o. (Os. 1 Maja 16G, 44-304 Wodzisław Śląski), w celu realizacji procesu rekrutacji jak również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”, tytuł wiadomości "Asystentka działu sprzedaży”.

Nr kontaktowy: 32 7202439 kontakt od pn.-pt. 8:00-15:00, e-mail: rekrutacja@mitko.pl


informujemy, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mitko Sp. z o.o. z siedzibą Os. 1 Maja 16G, Wodzisław Śląski. Dane osobowe przetwarzane będą w celu zatrudnienia i wypełniania obowiązków wynikających z Kodeksu Pracy oraz innych ustaw. Podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych będą przetwarzane przez administratora danych przez okres nie dłuższy, niż rok czasu.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolne.