Stolik handlowy SOLID

Projektując stoisko na targi branżowe, dbasz o nienaganną prezentację Twojej firmy. Pamiętaj, że równie istotne jest wydzielenie przestrzeni do prowadzenia swobodnej rozmowy z klientami. Stolik handlowy zastosowanie znajduje jako uzupełnienie stoiska targowego lub mobilne stoisko reklamowe, np. jako punkt informacyjny podczas eventów.

Szybki i łatwy montaż stolika

5-stopniowa regulacja wysokości

Do rozłożenia stolika wystarczy 1. osoba

Maksymalne obciążenie do 100 kg

Funkcjonalny nośnik reklamy

Stolik handlowy to mobilny nośnik reklamowy, który posłuży Ci również jako miejsce spotkań. Na drewnianym blacie stołu o powierzchni 120 x 60 cm możesz wyeksponować materiały reklamowe np. ulotki lub wizytówki. Maksymalne obciążenie stolika to aż 100 kg, a waga samego produktu, podobnie jak wymiary transportowe są niewielkie. Dodatkowym usprawnieniem jest 5-stopniowa regulacja wysokości nóg, pozwalająca użytkować stolik w pozycji siedzącej lub stojącej.

Zobacz swój stolik handlowy

Zastanawiasz się, jak mógłby wyglądać stolik handlowy z Twoim logo?
Zamów bezpłatny i niezobowiązujący projekt.

Dane techniczne

Wysokość 89,5 - 109,5 cm (skok co 5cm)
Wymiary po rozłożeniu (wys. x gł. x szer.) 89,5 - 109,5 × 60 × 120 cm
Wymiary transportowe 89,5 × 34 × 38 cm
Waga 18 kg
Gwarancja na stelaż 2 lata
Gwarancja na blat drewniany 1 rok
Gwarancja na poszycie 1 rok

Paleta kolorów

Do produkcji wykorzystujemy tkaniny odporne na rozdarcia i uszkodzenia mechaniczne. Używamy również tkanin ognioodpornych i ze zwiększoną odpornością UV.

Poszycie stolika handlowego MITKO możesz zamówić w kolorze wybranym spośród poniższej palety 20. kolorów tkanin. Większą gamę możliwości daje Ci wybór poszycia z nadrukiem naniesionym metodą druku cyfrowego. Pozwoli Ci to spersonalizować Twój stolik – wykonamy poszycie w wybranym przez Ciebie kolorze i umieścimy na nim unikalną grafikę (np. Twoje logo).
black
white
dark gray
warm gray
ecru
beige
brown
yellow
orange
fluor. orange
red
dark red
purple
violet
light blue
blue
navy blue
light green
green
dark green
camouflage
sublimation