Produkty MITKO są używane podczas różnych wydarzeń biznesowych, sportowych czy kulturalnych. Wśród namiotów najbardziej popularne są namioty ekspresowe Classic i Premium. Wtórują im dodatki - pufy reklamowe do siedzenia oraz parasole i flagi reklamowe.

Namioty

Namioty

Ekspresowe

Namioty ekspresowe to najpopularniejszy rodzaj namiotów handlowych. Głównymi zaletami są szybki i łatwy montaż. Stabilna, aluminiowe konstrukcje nie posiadają żadnych luźnych elementów. Dodatkową zaletą są niewielkie gabaryty transportowe.
Namioty

Jehlan

Jehlany to namioty dla wymagających klientów. Ich główne zalety to nowoczesny kształt oraz olbrzymia powierzchnia reklamowa. Poszycie namiotów, jest wykonane z wodoszczelnej, odpornej na ścieranie oraz rozdarcia tkaniny poliestrowej. Ściany są mocowane do dachu za pomocą zamków. Namioty mogą mieć dowolną grafikę, dzięki technice druku sublimacyjnego.
Namioty

Dome

Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Konstrukcja namiotu opiera się na planie pięciokąta a poszycie tworzy kształt kopuły, co skutecznie odróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń. Konstrukcja namiotu Dome jest w 100% wykonana z aluminium o przekroju 50 mm. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że odpowiednio zakotwiony i zabezpieczony namiot wytrzymuje podmuchy wiatru osiągające prędkość 100 km/h.

Dodatki eventowe

Dodatki eventowe

Kostki

Kostki to praktyczny rodzaj pufów reklamowych. W zależności od potrzeb, kostki z nadrukiem mogą posłużyć jako siedzisko lub jako stolik.
Dodatki eventowe

Banery Poncho

Dodatki eventowe

Parasole

Chronią przed słońcem i opadami deszczu, a ich poszycie to dobre miejsce na prezentację logotypu firmy. Parasole reklamowe to bardzo popularny i skuteczny nośnik reklamy, który dzięki aluminiowej konstrukcji cechuje się niezwykłą trwałością, a także łatwością w transporcie i montażu.
Dodatki eventowe

Pufy

Pufy reklamowe to wygodne i komfortowe produkty. Wzmocnione tkaniny i możliwość zadruku całej powierzchni czynią pufy i kostki niezastąpionymi nośnikami reklamy, pozwalającymi aranżować takie miejsca jak pokoje wypoczynkowe, poczekalnie, salony sprzedaży, ale także miejsca promocyjne na świeżym powietrzu.
Dodatki eventowe

Parasole 2019

Parasol to produkt łączący funkcje promocyjne i użytkowe. Jest to bardzo popularny i skuteczny nośnik reklamy, który dzięki aluminiowej konstrukcji cechuje się niezwykłą trwałością, a także łatwością w transporcie i montażu.
Dodatki eventowe

Flagi

Flagi reklamowe to znakomity dodatek do stoiska eventowego. Dzięki dużej powierzchni reklamowej i niewielkim rozmiarom transportowym ten produkt jest również doskonałym dodatkiem do namiotów.
Dodatki eventowe

Rollupy

Niewielkie gabaryty, niska waga i bardzo łatwy montaż sprawiają, że rollup jest najczęściej wybieranym mobilnym nośnikiem reklamowym. Rozwijany z aluminiowej kasety banner jest rozpinany na aluminiowym maszcie. Po prezentacji sprężyna pozwala zwinąć banner z powrotem do kasety, co zabezpiecza nośnik podczas transportu.
Dodatki eventowe

Płotki

Płotki reklamowe to niezbędnik wszystkich zawodów sportowych, koncertów i innych dużych wydarzeń.
Dodatki eventowe

Żagle

Żagiel jest przeznaczony do użytkowania jako nośnik reklamy oraz miejscowe zacienienie. Montaż żagla odbywa się przez rozpostarcie go nad planowaną powierzchnią i odpowiednio mocne zakotwienie do trwałych punktów w architekturze miejsca jego ekspozycji.
Dodatki eventowe

Leżaki

Leżak reklamowy to produkt idealnie pasujący do wszelkich stref relaksu, tzw. "chillzone". Indywidualny nadruk na leżakach daje możliwość dostosowania ich charakteru do dowolnego rodzaju imprezy.
Dodatki eventowe

Krzesła

Krzesła reklamowe i leżaki reklamowe to kompleksowe uzupełnienie strefy chillzone. Zadbaj o wszystkich swoich klientów i skompletuj siedziska z nadrukiem z różnych kategorii.
Dodatki eventowe

Bramy

Aluminiowa brama reklamowa to wyraźnie odróżniający się od innych nośnik reklamowy. Potężny rozmiar i duża powierzchnia reklamowa przykuwają uwagę uczestników każdej imprezy.
Dodatki eventowe

Ścianki

Ścianka wystawiennicza jest doskonałym narzędziem reklamowym. To system, który cechuje niezawodność, łatwość obsługi i mobilność.
Dodatki eventowe

Stolik handlowy

Projektując stoisko na targi branżowe, dbasz o nienaganną prezentację Twojej firmy. Pamiętaj, że równie istotne jest wydzielenie przestrzeni do prowadzenia swobodnej rozmowy z klientami.