Produkty Mitko są używane podczas różnych wydarzeń biznesowych, sportowych czy kulturalnych. Wśród namiotów najbardziej popularne są namioty ekspresowe Classic i Premium. Wtórują im dodatki - pufy reklamowe do siedzenia oraz parasole i flagi reklamowe.

Namioty

Namioty

Ekspresowe

Namioty ekspresowe to najpopularniejszy rodzaj namiotów handlowych. Głównymi zaletami są szybki i łatwy montaż. Stabilna, aluminiowe konstrukcje nie posiadają żadnych luźnych elementów. Dodatkową zaletą są niewielkie gabaryty transportowe.
Namioty

Jehlan

Jehlany to namioty dla wymagających klientów. Ich główne zalety to nowoczesny kształt oraz olbrzymia powierzchnia reklamowa. Poszycie namiotów, jest wykonane z wodoszczelnej, odpornej na ścieranie oraz rozdarcia tkaniny poliestrowej. Ściany są mocowane do dachu za pomocą zamków. Namioty mogą mieć dowolną grafikę, dzięki technice druku sublimacyjnego.
Namioty

Dome

Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Konstrukcja namiotu opiera się na planie pięciokąta a poszycie tworzy kształt kopuły, co skutecznie odróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń. Konstrukcja namiotu Dome jest w 100% wykonana z aluminium o przekroju 50 mm. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że odpowiednio zakotwiony i zabezpieczony namiot wytrzymuje podmuchy wiatru osiągające prędkość 100 km/h.

Dodatki eventowe

Dodatki eventowe

Pufy

Pufy reklamowe to wygodne i komfortowe produkty. Wzmocnione tkaniny i możliwość zadruku całej powierzchni czynią pufy i kostki niezastąpionymi nośnikami reklamy, pozwalającymi aranżować takie miejsca jak pokoje wypoczynkowe, poczekalnie, salony sprzedaży, ale także miejsca promocyjne na świeżym powietrzu.
Dodatki eventowe

Parasole

Parasol to produkt łączący funkcje promocyjne i użytkowe. Jest to bardzo popularny i skuteczny nośnik reklamy, który dzięki aluminiowej konstrukcji cechuje się niezwykłą trwałością, a także łatwością w transporcie i montażu.
Dodatki eventowe

Flagi

Flagi reklamowe to znakomity dodatek do stoiska eventowego. Dzięki dużej powierzchni reklamowej i niewielkim rozmiarom transportowym ten produkt jest również doskonałym dodatkiem do namiotów.
Dodatki eventowe

Rollupy

Niewielkie gabaryty, niska waga i bardzo łatwy montaż sprawiają, że rollup jest najczęściej wybieranym mobilnym nośnikiem reklamowym. Rozwijany z aluminiowej kasety banner jest rozpinany na aluminiowym maszcie. Po prezentacji sprężyna pozwala zwinąć banner z powrotem do kasety, co zabezpiecza nośnik podczas transportu.
Dodatki eventowe

Płotki

Płotki idealnie nadają się do wydzielenia przestrzeni. Banery drukowane cyfrowo nadają płotkom funkcje reklamowe. Produkt jest doceniany przez ekipy sportowe dla wydzielenia strefy serwisowej i organizatorów eventów, w celu wyznaczenia miejsc szczególnie atrakcyjnych dla uczestników imprezy.