Jak zamawiać

W MITKO dbamy o to, żeby zamówienia były realizowane na czas. Szybkie przygotowanie oferty, na podstawie której podejmiesz decyzję o zakupie będzie możliwe, jeśli przed wysłaniem do nas zapytania odpowiesz sobie na kilka pytań, które najczęściej poruszamy w rozmowach z klientami.
1

W jakiego rodzaju imprezie zamierzasz wziąć udział i kiedy ta impreza się odbywa?

W zależności od tego, czy bierzesz udział w rajdach samochodowych, targach reklamowych czy zwyczajnie potrzebujesz mobilnego punktu handlowego, wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiednie i popularne w danej branży nośniki reklamowe.

2

Jak duża jest powierzchnia, na której będziesz używał naszych nośników?

Określenie powierzchni pozwoli nam dobrać odpowiedni rozmiar namiotów oraz dodatków eventowych.

3

Ile razy w ciągu roku będziesz korzystał z zakupionych nośników?

W zależności od tego, jak często będziesz używał nośników reklamowych zaproponujemy Ci wzmocnione rozwiązania Premium, lub nośniki z ekonomicznej linii Classic.

4

Czy dysponujesz plikami lub gotową grafiką na swoje stoisko?

Proces realizacji zamówienia przebiegnie szybciej jeśli dysponujesz swoimi plikami graficznymi. W rozmowie z naszymi doradcami dowiesz się o akceptowanych przez nas rozszerzeniach plików. Dowiedz się więcej o akceptowanych plikach graficznych.

5

Ile ścian powinien posiadać namiot?

Namiot można zakupić z dowolną ilością ścian. W związku z tym istotne jest, żebyś wiedział jaką ilość ścian potrzebujesz do swojego stoiska. W trakcie rozmowy z naszymi doradcami poznasz ceny poszczególnych elementów namiotu.

6

Ile osób będzie rozkładać namiot?

W zależności od tego ile osób będzie brało udział w rozkładaniu Twojego stoiska zaproponujemy małe, lub duże rozmiary namiotów. Te drugie wymagają większej liczby osób do rozłożenia ze względu na wagę i gabaryty.

7

W jaki sposób będą transportowane nośniki?

Tę kwestię warto przemyśleć już na samym początku, ponieważ może okazać się, że duży rozmiar namiotu, którym jesteś zainteresowany zwyczajnie nie zmieści się do Twojego samochodu.

8

Czy podłoże, na którym będą rozstawiane nośniki, jest betonowe, czy trawiaste?

Odpowiedź na to pytanie pozwoli nam dobrać akcesoria do Twoich nośników. Rodzaj podłoża determinuje sposób zabezpieczenia namiotu przed podmuchami wiatru za pomocą lin odciągowych lub obciążników, które są wyposażeniem dodatkowym. Rodzaj podłoża jest także istotny przy wyborze modelu namiotów. W zależności od potrzeb możemy wybrać wzmocniony Premium, czy ekonomiczny Classic o węższym profilu nogi.

Odpowiedz na powyższe pytania. Ułatwi nam to przygotowanie oferty i przyspieszy proces realizacji zamówienia.