Do swojej promocji urzędu publiczne, instytucje i organizacje najczęściej wybierają namioty ekspresowe Premium w rozmiarach 3 × 3, 3 × 4,5 lub 3 × 6 m. Tylko Mitko posiada badania statyczne potwierdzające zgodność tych namiotów z wymogami normy PN-EN 13782:2015-2007 i odporność na porywy wiatru do 100 km/h. Wzmocniona aluminiowa konstrukcja (profil 40 × 40 mm) oraz podwójnie impregnowana tkanina dachu i ścian sprawiają, dają gwarancję bezpiecznego użytkowania równiż przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Na namiotach wykonujemy dowolne nadruki reklamowe.
Przy organizacji imprez masowych nasi klienci często wybierają duże namioty Jehlan (o średnicy 10 lub 12 m) w wersjach z 1 lub 2 masztami. Pod namiotem może się schronić jednocześnie nawet kilkadziesiąt osób.
Uzupełnieniem oferty są parasole i rollupy. Wśród dodatków, największym zainteresowaniem cieszą się ściany połowiczne i blaty, torby transportowe Comfort, stoły i krzesła.

Polecane produkty

Mitkotent Premium

Mitkotent Premium

Namioty klasy Premium to doskonały produkt dla najbardziej wymagających klientów. Cechują się ogromną wytrzymałością oraz szeroką gamą rozmiarów. Wszystkie łączniki są wykonane z aluminium. Wzmocniony profil nogi ma przekrój 40 × 40 mm. Dzięki temu namiot jest bardziej odporny na niekorzystne warunki pogodowe.
Jehlan

Jehlan

Jehlany to namioty dla wymagających klientów. Ich główne zalety to nowoczesny kształt oraz olbrzymia powierzchnia reklamowa. Poszycie namiotów, jest wykonane z wodoszczelnej, odpornej na ścieranie oraz rozdarcia tkaniny poliestrowej. Ściany są mocowane do dachu za pomocą zamków. Namioty mogą mieć dowolną grafikę, dzięki technice druku sublimacyjnego.
Parasole

Parasole

Parasol to produkt łączący funkcje promocyjne i użytkowe. Jest to bardzo popularny i skuteczny nośnik reklamy, który dzięki aluminiowej konstrukcji cechuje się niezwykłą trwałością, a także łatwością w transporcie i montażu.
Rollupy

Rollupy

Niewielkie gabaryty, niska waga i bardzo łatwy montaż sprawiają, że rollup jest najczęściej wybieranym mobilnym nośnikiem reklamowym. Rozwijany z aluminiowej kasety banner jest rozpinany na aluminiowym maszcie. Po prezentacji sprężyna pozwala zwinąć banner z powrotem do kasety, co zabezpiecza nośnik podczas transportu.
Ścianki

Ścianki

Ścianka wystawiennicza jest doskonałym narzędziem reklamowym. To system, który cechuje niezawodność, łatwość obsługi i mobilność.

Polecane akcesoria

Torba transportowa COMFORT
Wykonana ze wzmocnionej tkaniny. Zapinana na zamek. Doskonale chroni dach i stelaż podczas transportu. Posiada pojemne kieszenie na ściany.
Obciążniki żeliwne
Ważą 16 kg i są montowane na stopie namiotu. Dla lepszej stabilizacji, obciążniki mogą być piętrowane.
Obciążniki piaskowe i wodne
Obciążnik piaskowy o wadze 16 kg. Mocowany jest pionowo rzepami do nogi namiotu.
Rolki transportowe
Rolki ułatwiają transport złożonego namiotu. Mocowane są do stelaża bolcami i magnesami.
Bezprzewodowe oświetlenie LED
Bezprzewodowa i wodoodporna (IP68), mocowana paskami rzepowymi. Maksymalny czas pracy na baterii to 77 h. Posiada 3 stopnie regulacji natężenia światła oraz dodatkowe funkcje "flash" i "powerbanku" (pojemność akumulatora 10400mAh). Czas pełnego ładowania wynosi 8h.
Blaty
Wykonane z drewna. Mocowane na profilu ściany połowicznej. Stabilność zapewniają aluminiowe wsporniki. Obciążenie może wynosić aż 30 kg! Pakowane są do solidnej torby transportowej.
Stoły i krzesła
Stoły i krzesła są wykonane ze stali malowanej proszkowo i polietylenu.
Rolki transportowe
Rolki ułatwiają transport złożonego namiotu. Mocowane są do stelaża bolcami i magnesami.
Zestaw bezpieczeństwa
Zabezpieczają namiot przed wiatrem o prędkości do 100 km/h. W skład zestawu wchodzą: kotwy o długości 45 cm, liny odciągowe oraz młotek o wadze 4 kg.

Opinie

W najbliższym czasie wystąpimy do firmy Mitko z zapytaniem ofertowym, gdyż zamierzamy dokupić kilka namiotów. Są świetne! Łatwe w rozkładaniu. Doskonale sprawdziły się w czasie naszej imprezy plenerowej.

- Jolanta Kluba, Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Namiot, który firma MITKO wykonała na potrzeby Miasta i Gminy Górzno bardzo dobrze się prezentuje. Firma Mitko wykonała usługę na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy pierwszą gminą w województwie kujawsko-pomorskim, która wnioskowała i dostała dofinansowanie z WFOŚIGW w Toruniu na zakup namiotu i parasoli.

- Monika Tryniszewska-Skarżyńska, Miasto i Gmina Górzno