06-07-2023

Namioty z serii MITKO Nature tańsze aż o 10%!

Namioty z serii MITKO Nature tańsze aż o 10%!

Nie sprawimy, że konstrukcje naszych namiotów będą w pełni biodegradowalne, ale za sprawą materiałów i technologii użytych do ich produkcji, zmniejszamy ilość odpadów. Poznaj naszą nową kolekcję MITKO Nature.

Kładziemy nacisk na wysoką jakość produkcji, a klientom oferujemy dostęp do części zamiennych i dożywotni serwis namiotów. Naprawiamy, a nie wyrzucamy, dzięki czemu nasze konstrukcje użytkowane są przez wiele lat. 

Poszycie namiotów z kolekcji MITKO Nature produkowane jest z tkaniny recyklingowej, wykonanej z butelek PET, a namioty pakowane są w sposób ekologiczny. Wybierając namiot z tej kolekcji, wspierasz ochronę środowiska.


Namiot z serii MITKO Nature 10% taniej!
Do końca sierpnia możesz skorzystać z promocji, w ramach której kupisz namiot z serii MITKO Nature aż 10% taniej. Rabat dotyczy namiotów ekspresowych Octa (Go, Optima, Pro i Pro LED), z nadrukami reklamowymi wykonanymi techniką sublimacji. Jeśli Twoja konstrukcja jest sprawna, wymień samo poszycie. Ścianki namiotowe z serii MITKO Nature również objęte są promocją 10%.

 

Potrzebujesz pomocy w wyborze namiotu?
Skontaktuj się z nami!

Promocja trwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji znajdziesz w Regulaminie.