28-09-2023

Pożegnaj lato w dobrym stylu!

Pożegnaj lato w dobrym stylu!

Końcówka lata to idealny czas na zorganizowanie eventu. A jeśli mowa o dużych późnoletnich wydarzeniach, to nie można zapomnieć o gwieździe wszystkich dużych eventów – Jehlanie!

Namiot Jehlan – duży namiot na duże eventy
Namioty Gwiazdy są niezwykle efektowne i bardzo praktyczne. Zadaszają powierzchnię od 15 do 227 m², a pod dachem pomieszczą od 22 do 190 osób. Ogromna powierzchnia użytkowa pozwala ugościć pod dachem namiotu dużą grupę ludzi, a olbrzymia powierzchnia poszycia pozwala umieścić na nim dowolny przekaz reklamowy.

Niezawodna, solidna konstrukcja i odporna na rozdarcia tkanina poszycia sprawiają, że ciężkie warunki atmosferyczne nie stanowią przeszkody do organizacji eventów w plenerze. Namiot Gwiazda dostępny jest również w wersji ognioodpornej. Co istotne, pomimo dużych gabarytów, montaż i demontaż Jehlana wcale nie są trudne.

Wyposaż namiot w wygodne siedziska
Duże eventy zazwyczaj trwają długo, więc warto zadbać o wygodę ich uczestników. Perfekcyjnym wyposażeniem namiotu będą siedziska reklamowe. W naszej ofercie znajdziesz leżaki, kostki, pufy, fotele i krzesła. Na każdym z siedzisk możemy nadrukować dowolną grafikę.

Chcesz dokonać zakupu lub masz dodatkowe pytania?
Napisz lub zadzwoń!