23-11-2023

Wykorzystaj środki z budżetu!

Wykorzystaj środki z budżetu!

Zbliża się koniec roku, a więc nadchodzi czas, gdy trzeba wykorzystać środki z budżetu reklamowego. Podpowiadamy, jak najlepiej je spożytkować!

Namioty MITKO - niezbędnik wszystkich eventów
Festyny, koncerty, zawody sportowe, oficjalne uroczystości, czy inne masowe imprezy — żadne z tych wydarzeń nie może zostać zakłócone przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Warto więc zadbać o zadaszenie strefy eventowej.

Namioty ekspresowe MITKO to gwarancja wytrzymałości i bezpieczeństwa. Nasze konstrukcje wytrzymują powiewy wiatru wiejącego z prędkością do 100 km/h. Ponadto w naszej ofercie znajdują się namioty w wersji z poszyciem trudnopalnym.

„Coś ekstra” do namiotów - flagi
Namiot ekspresowy + flagi to dobry duet. Namiot zadasza strefę eventową, a nadruki na jego poszyciu prezentują wizerunek marki. Z kolei flagi już z daleka wskazują na umiejscowienie stoiska firmy, dzięki czemu uczestnicy eventu z łatwością mogą je odnaleźć. Na poszyciu flag możemy nadrukować tekst, logo instytucji lub inną grafikę reklamową.

Coś, o czym nie można zapomnieć - akcesoria do namiotów
Kompletując stoisko eventowe, nie można zapomnieć o podstawowych akcesoriach! Obciążniki piaskowe lub żeliwne pozwalają uzyskać pełną wytrzymałość namiotu. Torby transportowe zapewniają łatwy przewóz i magazynowanie namiotów. Torby dostępne są w wersji standardowej oraz w wersji z kółkami.

Potrzebujesz pomocy w skompletowaniu zamówienia?
Skontaktuj się z nami!