Namioty klasy Premium to doskonały produkt dla najbardziej wymagających klientów. Cechują się ogromną wytrzymałością oraz szeroką gamą rozmiarów. Wszystkie łączniki są wykonane z aluminium. Wzmocniony profil nogi ma przekrój 40 × 40 mm. Dzięki temu namiot jest bardziej odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Szable mają przekrój 30 × 15 mm. W namiotach reklamowych drugiej generacji cały stelaż został wyposażony w system Easy-Hold do łatwego mocowania do konstrukcji m.in półboków, flag, oświetlenia lub ogrzewania.

Stelaż posiada trójstopniową regulację wysokości. Namiot można łatwo i bezpiecznie podnieść dzięki stalowemu spustowi umieszczonemu na zewnątrz nogi. W dolnej części nóg znajdują się otwory do szybkiego mocowania profili upinających ściany. Doskonałe upięcie dachu zapewnia sprężyna umieszczona wewnątrz masztu. Trwałe zamki w ścianach ułatwiają ich łączenie. Wybrane wymiary mogą mieć wysokość wejścia podniesioną do aż 230 cm regulowaną skokowo co 5 cm.

Namioty ekspresowe Mitkotent Premium polecamy do zadaszenia powierzchni do od 9 do 36 m². Rozmiary 3 × 3 i 3 × 4.5 są odporne na porywy wiatru do 100 km/h i są zgodne z wymogami normy PN-EN 13782:2015-07 (przy zachowaniu właściwego sposobu kotwienia, zgodnie z informacjami zawartymi w instrukcji montażu). Stelaż jest objęty 5 letnią gwarancją producenta.

Ważne informacje

5 lat gwarancji
Wszystkie konstrukcje Premium są objęte 5-letnią gwarancją.
System Easy-Hold
Namioty są wyposażone w system Easy-Hold, który umożliwia kierunkowy montaż akcesoriów bezpośrednio do konstrukcji, bez użycia dodatkowych uchwytów.
Wygodne podnoszenie
Konstrukcje Premium są wyposażone w wygodny, aluminiowy spust do podnoszenia i opuszczania konstrukcji namiotu.
Zgodny z europejskimi normami
konstrukcje Premium 3 × 3, 3 × 4,5 i 3 × 6 m są zgodne z wymogami normy PN-EN 13782:2015-07 i są odporne na porywy wiatru do 100 km/h
Wodoszczelna tkanina
Dach i ściany wykonane ze wzmocnionej, odpornej na ścieranie i rozdarcia, wodoszczelnej i podwójnie impregnowanej tkaniny poliestrowej.
Wysokość wejścia do 230 cm
Namioty w rozmiarach 3x3, 3x4,5 i 3x6 m mogą mieć wysokość wejścia podniesioną aż do 230 cm, regulowaną skokowo co 5 cm.
Mitkotent Premium
rozmiar3 × 3 m3 × 4,5 m5 × 5 m6 × 6 m
wysokość wejścia198 cm198 cm198 cm198 cm
wysokość całkowita336 cm336 cm409442
waga30 kg37 kg81 kg94 kg
rozmiar transportowy34 × 34 × 153 cm34 × 48 × 153 cm60 × 60 × 160 cm60 × 60 × 160 cm
system Easy-Hold
możliwość podwyższenia wejścia do 230 cm--


Typy ścian

Ściana pełna
Ściana pełna
Ściana połowiczna
Ściana połowiczna
Ściana z oknem panelowym
Ściana z oknem panelowym
Ściana z dwoma oknami
Ściana z dwoma oknami
Ściana z oknem
Ściana z oknem
Ściana z drzwiami
Ściana z drzwiami
Ozdobne zasłonki na nogi
Ozdobne zasłonki na nogi
Ściana z profilem usztywniającym
Ściana z profilem usztywniającym

W zestawie

Konstrukcja z dachem
Konstrukcja z dachem
Szpilki do nóg oraz liny odciągowe z kotwami skrętnymi
Szpilki do nóg oraz liny odciągowe z kotwami skrętnymi
Pokrowce transportowe
Pokrowce transportowe

Tkaniny i nadruki

Poszycie namiotów ekspresowych Mitkotent Premium może mieć dowolny kolor i grafikę wykonywaną metodą sublimacji lub sitodruku. Namioty Premium można ponadto zamówić w 20 podstawowych, jednolitych kolorach tkanin.
blackwhitedark graygrayecrubeigebrownyelloworangefluor. orangereddark redvioletlight bluebluestorm bluelight greengreendark greencamouflagesublimation
Torba transportowa COMFORT
Wykonana ze wzmocnionej tkaniny. Zapinana na zamek. Doskonale chroni dach i stelaż podczas transportu. Posiada pojemne kieszenie na ściany.
Podstawka pod dozownik
Zamontuj podstawkę na nodze namiotu i ustaw na niej dowolny płyn do dezynfekcji rąk.
Dyspenser automatyczny
Dyspenser automatyczny zamontowany na nodze namiotu pozwala dezynfekować ręce bezdotykowo.
Obciążniki żeliwne
Ważą 16 kg i są montowane na stopie namiotu. Dla lepszej stabilizacji, obciążniki mogą być piętrowane.
Obciążniki piaskowe
Obciążnik piaskowy o wadze 16 kg. Mocowany jest pionowo rzepami do nogi namiotu.
Bezprzewodowe oświetlenie LED
Bezprzewodowa i wodoodporna (IP68), mocowana paskami rzepowymi. Maksymalny czas pracy na baterii to 77 h. Posiada 3 stopnie regulacji natężenia światła oraz dodatkowe funkcje "flash" i "powerbanku" (pojemność akumulatora 10400mAh). Czas pełnego ładowania wynosi 8h.
Oświetlenie LED
Mocowane bezpośrednio do konstrukcji. Dostępne w wersji 1, 2 i 4-halogenowej. Białe światło. Kabel zasilający o długości 5 m
Blaty
Wykonane z drewna. Mocowane na profilu ściany połowicznej. Stabilność zapewniają aluminiowe wsporniki. Obciążenie może wynosić aż 30 kg! Pakowane są do solidnej torby transportowej.
Podłoga
Składana z modułów 25x25 cm wykonanych z tworzywa sztucznego. Dostępna w kolorach: szary, zielony, czerwony, czarny, niebieski, biały.
Stoły i krzesła
Stoły i krzesła są wykonane ze stali malowanej proszkowo i polietylenu.
Rynna
Mocowana pomiędzy falbanami namiotów. Umożliwia odpływ wody w wybranym kierunku. Zapobiega zamakaniu powierzchni pod namiotem.
Zestaw bezpieczeństwa
Zabezpieczają namiot przed wiatrem o prędkości do 100 km/h. W skład zestawu wchodzą: kotwy o długości 45 cm, liny odciągowe oraz młotek o wadze 4 kg.
Daszek
Stanowi dodatkową powierzchnię reklamową Twojego namiotu. Chroni przed deszczem klientów stojących bezpośrednio przy namiocie.
Uchwyt do mocowania flagi
Zestaw mocowań z uchwytami, który pozwala zamocować maszt do nogi namiotu.
Ogrzewanie
W komplecie: promiennik podczerwieni, kabel zasilający o długości 150 cm oraz uchwyt mocujący do nogi namiotu. Ogrzewanie ma moc 2000 W i waży zaledwie 2 kg.
Łączniki namiotów
Łączą i stabilizują namioty stawiane obok siebie. Użyjesz ich do budowy "miasteczek namiotowych".