Dla branży produkcyjnej i rolniczej proponujemy namioty ekspresowe serii Premium o podwyższonej odporności na niekorzystne warunki pogodowe. Rozmiary 3 × 3, 3 × 4,5 lub 3 × 6 m spełniają wymagania normy PN-EN 13782:2015-2007 i mogą być użytkowane przy prędkości wiatru w porywach od 28 m/s (100 km/h). Firmom szukającym namiotu, który różni się kształtem od standardowych zadaszeń rekomendujemy namiot reklamowy Dome, który również spełnia wymogi wspomnianej normy i jest równie odporny na porywy wiatru do 100 km/h. Na każdym namiocie możemy wykonać nadruki reklamowe, które będą promować Państwa markę lub produkt.
Jako uzupełnienie oferty, polecamy flagi reklamowe oraz pufy z nadrukami. Nieodzownym elementem promocji są rollupy, które szybko i łatwo można rozstawić obok lub pod namiotem namiotu.
Do zabezpieczenia namiotu polecamy dedykowane zestawy bezpieczeństwa oraz obciążniki. Uzupełnieniem mogą być stoły, krzesła oraz oświetlenie LED.

Polecane produkty

Mitkotent premium - produkcja i rolnictwo

Mitkotent Premium

Namioty klasy Premium to doskonały produkt dla najbardziej wymagających klientów. Cechują się ogromną wytrzymałością oraz szeroką gamą rozmiarów. Wszystkie łączniki są wykonane z aluminium. Wzmocniony profil nogi ma przekrój 40 × 40 mm. Dzięki temu namiot jest bardziej odporny na niekorzystne warunki pogodowe.
Namiot Dome - produkcja i rolnictwo

Dome

Namiot Dome to produkt dla klientów ceniących sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Konstrukcja namiotu opiera się na planie pięciokąta a poszycie tworzy kształt kopuły, co skutecznie odróżnia ten namiot od standardowych zadaszeń. Konstrukcja namiotu Dome jest w 100% wykonana z aluminium o przekroju 50 mm. Zastosowanie takiego rozwiązania powoduje, że odpowiednio zakotwiony i zabezpieczony namiot wytrzymuje podmuchy wiatru osiągające prędkość 100 km/h.
Pufy

Pufy

Pufy reklamowe to wygodne i komfortowe produkty. Wzmocnione tkaniny i możliwość zadruku całej powierzchni czynią pufy i kostki niezastąpionymi nośnikami reklamy, pozwalającymi aranżować takie miejsca jak pokoje wypoczynkowe, poczekalnie, salony sprzedaży, ale także miejsca promocyjne na świeżym powietrzu.
Flagi - produkcja i rolnictwo

Flagi

Flagi reklamowe to znakomity dodatek do stoiska eventowego. Dzięki dużej powierzchni reklamowej i niewielkim rozmiarom transportowym ten produkt jest również doskonałym dodatkiem do namiotów.
Rollup - produkcja i rolnictwo

Rollupy

Niewielkie gabaryty, niska waga i bardzo łatwy montaż sprawiają, że rollup jest najczęściej wybieranym mobilnym nośnikiem reklamowym. Rozwijany z aluminiowej kasety banner jest rozpinany na aluminiowym maszcie. Po prezentacji sprężyna pozwala zwinąć banner z powrotem do kasety, co zabezpiecza nośnik podczas transportu.

Polecane akcesoria

Torba transportowa COMFORT
Wykonana ze wzmocnionej tkaniny. Zapinana na zamek. Doskonale chroni dach i stelaż podczas transportu. Posiada pojemne kieszenie na ściany.
Obciążniki żeliwne
Ważą 15 kg i są montowane na stopie namiotu. Dla lepszej stabilizacji, obciążniki mogą być piętrowane.
Obciążniki piaskowe i wodne
Obciążnik piaskowy lub wodny o wadze 15 kg. Mocowany jest pionowo rzepami do nogi namiotu.
Stoły i krzesła
Stoły i krzesła są wykonane ze stali malowanej proszkowo i polietylenu.
Bezprzewodowe oświetlenie LED
Bezprzewodowa i wodoodporna (IP68), mocowana paskami rzepowymi. Maksymalny czas pracy na baterii to 77 h. Posiada 3 stopnie regulacji natężenia światła oraz dodatkowe funkcje "flash" i "powerbanku" (pojemność akumulatora 10400mAh). Czas pełnego ładowania wynosi 8h.
Rolki transportowe
Rolki ułatwiają transport złożonego namiotu. Polecamy je zwłaszcza przy większych rozmiarach namiotów: 4x6, 4x8, 5x5, czy 6x6 m. Mocowane są do stelaża bolcami i magnesami.
Zestaw bezpieczeństwa
Zabezpieczają namiot przed wiatrem o prędkości do 100 km/h. W skład zestawu wchodzą: kotwy o długości 45 cm, liny odciągowe oraz młotek o wadze 4 kg.
Uchwyt do mocowania flagi
Zestaw mocowań z uchwytami, który pozwala zamocować maszt do nogi namiotu.

Opinie

Dziękuję za współpracę. Cieszy mnie myśl, że mamy w kraju co raz więcej firm działających profesjonalnie.

- Bogusław Makać, Kierownik gospodarczy ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie