Namioty Mitko są bardzo częstym gościem podczas wydarzeń sportowych. Najczęściej podczas ekstremalnych rajdów samochodowych oraz zawodów rowerowych. Teamy sportowe wybierają mobilne namioty ekspresowe Octa Pro lub Mitkotent Premium. Organizatorzy zawodów preferują duże namioty Jehlan. Do wydzielenia stref serwisowych używane są płotki reklamowe z banerami. Niezbędnym dodatkiem są flagi reklamowe i pufy.
Dla branży motoryzacyjnej polecamy najbardziej odporne na warunki atmosferyczne namioty Octa Pro na grubych, ośmiokątnych profilach o przekroju 50 mm. Do serwisu 1 samochodu polecamy rozmiar 4 × 4 lub 4 × 6 m. Dwa samochody zmieszczą się pod namiotem 4 × 8 m. Wzmocnione namioty Mitkotent Premium w rozmiarach 3 × 3 oraz 3 × 4,5 m są używane jako miejsca napraw sprzętu, punkty pomiaru czasu lub strefy wypoczynku dla zawodników. Dzięki nadrukom cyfrowym, na namiotach można umieścić dowolny przekaz reklamowy, np. nazwy teamów, logotypy sponsorów, itp.
Duża zadaszona powierzchnia oraz ilość wejść sprawiają, że namioty Jehlan idealnie nadają się przy organizacji biura zawodów lub punktu odpraw przed rajdem. Mogą też stanowić zaplecze medyczne dla ratowników lub służyć jako szpital polowy. Bazując na doświadczeniach klientów polecamy wersje 10 i 12 m z 1 lub 2 masztami.

Polecane produkty

Octa Go

Octa Go

Namioty Octa Go to mocne konstrukcje o oktagonalnym przekroju nóg. Cały stelaż, wraz z łącznikami, wykonany został z aluminium, dzięki czemu namioty są lekkie i nie korodują. W serii Octa Go znajduje się najmniejszy model namiotu ekspresowego o wymiarach 1,5 x 1,5 m.
Octa Optima

Octa Optima

Wśród namiotów Octa Optima znajduje się największy model namiotu ekspresowego o wymiarach 6x6 m. W tej serii dostępne są również konstrukcje, których wysokość wejścia można podnieść do 230 cm. Podobnie jak inne serie z rodziny Octa, namioty Octa Optima posiadają oktagonalny przekrój nóg.
Octa Pro

Octa Pro

Namioty Octa Pro to profesjonalna seria zadaszeń ekspresowych, najbardziej odporna na warunki atmosferyczne. Wszystkie łączniki są wykonane z aluminium. Mocny, ośmiokątny, aluminiowy profil nogi o przekroju 50 mm, sprawia że nawet duże namioty doskonale chronią przed deszczem i wiatrem.
Jehlan

Jehlan

Jehlany to namioty dla wymagających klientów. Ich główne zalety to nowoczesny kształt oraz olbrzymia powierzchnia reklamowa. Poszycie namiotów, jest wykonane z wodoszczelnej, odpornej na ścieranie oraz rozdarcia tkaniny poliestrowej. Ściany są mocowane do dachu za pomocą zamków. Namioty mogą mieć dowolną grafikę, dzięki technice druku sublimacyjnego.
Flagi

Flagi

Flagi reklamowe to znakomity dodatek do stoiska eventowego. Dzięki dużej powierzchni reklamowej i niewielkim rozmiarom transportowym ten produkt jest również doskonałym dodatkiem do namiotów.
Pufy

Pufy

Pufy reklamowe to wygodne i komfortowe produkty. Wzmocnione tkaniny i możliwość zadruku całej powierzchni czynią pufy i kostki niezastąpionymi nośnikami reklamy, pozwalającymi aranżować takie miejsca jak pokoje wypoczynkowe, poczekalnie, salony sprzedaży, ale także miejsca promocyjne na świeżym powietrzu.
Ścianki

Ścianki

Ścianka wystawiennicza jest doskonałym narzędziem reklamowym. To system, który cechuje niezawodność, łatwość obsługi i mobilność.

Polecane akcesoria

Podstawka pod dozownik
Zamontuj podstawkę na nodze namiotu i ustaw na niej dowolny płyn do dezynfekcji rąk.
Dyspenser automatyczny
Dyspenser automatyczny zamontowany na nodze namiotu pozwala dezynfekować ręce bezdotykowo.
Podstawa Gryto base
Wypełniana piaskiem okrągła podstawa do parasoli. Średnica: 60 cm. Podstawa pasuje do parasola Toledo.
Podstawa Svarto base
Wypełniana piaskiem podstawa do parasoli. Wymiary: 99 × 99 cm. Podstawa pasuje do parasoli Grenada i Valencia.
Organizer do akcesoriów
Organizer montowany do konstrukcji namiotu. Funkcjonalne przegródki. Kieszenie zamykane na rzepy. Po złożeniu organizer zajmuje niewiele miejsca.
Bezprzewodowe oświetlenie LED
Bezprzewodowa i wodoodporna (IP68), mocowana paskami rzepowymi. Maksymalny czas pracy na baterii to 77 h. Posiada 3 stopnie regulacji natężenia światła oraz dodatkowe funkcje "flash" i "powerbanku" (pojemność akumulatora 10400mAh). Czas pełnego ładowania wynosi 8h.
Obciążniki piaskowe
Obciążnik piaskowy o wadze 16 kg. Mocowany jest pionowo rzepami do nogi namiotu.
Oświetlenie LED
Mocowane bezpośrednio do konstrukcji. Dostępne w wersji 1, 2 i 4-halogenowej. Białe światło. Kabel zasilający o długości 5 m
Rynna
Mocowana pomiędzy falbanami namiotów. Umożliwia odpływ wody w wybranym kierunku. Zapobiega zamakaniu powierzchni pod namiotem.
Uchwyt do mocowania flagi
Zestaw mocowań z uchwytami, który pozwala zamocować maszt do nogi namiotu.
Dyspenser automatyczny
Dyspenser automatyczny zamontowany na nodze namiotu pozwala dezynfekować ręce bezdotykowo.
Podstawa Gryto base
Wypełniana piaskiem okrągła podstawa do parasoli. Średnica: 60 cm. Podstawa pasuje do parasola Toledo.
Podstawa Svarto base
Wypełniana piaskiem podstawa do parasoli. Wymiary: 99 × 99 cm. Podstawa pasuje do parasoli Grenada i Valencia.
Organizer do akcesoriów
Organizer montowany do konstrukcji namiotu. Funkcjonalne przegródki. Kieszenie zamykane na rzepy. Po złożeniu organizer zajmuje niewiele miejsca.

Opinie

Nie wyobrażam sobie pracy zespołu bez sprzętu Mitko. Jest bardzo szybki w montażu a to dla nas bardzo ważna sprawa. Jest wytrzymały a pracujemy w bardzo różnym terenie i wszystkich możliwych warunkach atmosferycznych. Jest nasycony kolorami a ścigamy się za pieniądze naszych Partnerów, więc ekspozycja ich logotypów jest dla nas bardzo istotna.

- Rafał Płuciennik, Szef Zespołu RMF 4RACING Team
Jako organizator zawodów sportowych serdecznie polecam produkty Mitko, oraz współpracę z tą firmą. Profesjonalna obsługa klienta oraz jakość produktów spowodowały, że nawet nie biorę pod uwagę innych firm produkujących eventowe nośniki reklamowe. Poza tym, produkty Mitko sprawdzają się również jako baza do budowy miasteczek sportowych podczas innych imprez, jako schronienie dla zawodników i ekip.

- Wiktor Zemanek, Manager Beskidia Downhill
Namiotów Mitko używamy podczas wszystkich organizowanych przez nas eventów. W ekspresowym tempie każdy pracownik poradzi sobie z ich rozłożeniem, a co najważniejsze twórcy pomyśleli o takich udogodnieniach jak możliwość zawieszenia oświetlenia czy sprężyna napinająca dach. Wykorzystywane przez nas namioty niejednokrotnie testowaliśmy w bardzo trudnych warunkach i trwała konstrukcja przetrwała wszystko (dosłownie)!

- Szymon Syrzistie, Manager Joy Ride
Chciałabym podziękować Państwu - jako firmie, za wykazaną elastyczność. Zapewniam, że będę polecać Państwa firmę jako rzetelnego partnera biznesowego. W przypadku kolejnego zapotrzebowania na materiały reklamowe - na pewno będziecie Państwo firmą, z którą będę chciała współpracować.

- Anna Buczyńska, Marketing Manager, Zipp Skutery Sp. z o.o.