Podajemy 3 niezawodne produkty podczas wydarzenia plenerowego.

Podajemy 3 niezawodne produkty podczas wydarzenia plenerowego

Wydarzenia plenerowe są sytuacją idealną by zaprezentować swoją firmę z możliwie najlepszej strony. Biorąc pod uwagę charakter wydarzenia, należy się do niego dopasować. Nie ma znaczenia czy to festiwal muzyczny, kulinarny, bieg z przeszkodami czy targi agroturystyczne – przedstawiamy 3 niezawodne produkty które sprawdzą się podczas każdego wydarzenia w plenerze!


alt-083467000155309536159hqtyafhs.jpg

Po pierwsze dach nad głową, czyli namiot reklamowy.

Decyzję o rozmiarze namiotu należy podjąć, biorąc pod uwagę wielkość wydarzenia. Możliwości jest kilka, jesteśmy w stanie zadaszyć powierzchnię od 9 do 36 m². Namiot ekspresowy pełni bazę, którą uzupełnimy o kolejne dwa produkty, tworząc szybko, efektowne miejsce na terenie eventu. Ale o tym za chwilę. Jeszcze kilka słów o „dachu” nad głową. Dlaczego warto wybrać ten produkt? Jest wyjątkowo komfortowy w rozkładaniu i składaniu. Posiada dużą powierzchnię reklamową dzięki której, zamieścisz grafiki reklamowe bądź logo firmy. Bardzo ważna kwestią jest bezpieczeństwo, namioty te cechują się ogromną wytrzymałością i odpornością na niekorzystne warunki pogodowe – to się zdarza, podczas wydarzeń w plenerze, należy mieć to na uwadze. Możliwość zapięcia ścian bocznych jest dodatkowym atutem, a wodoszczelna tkanina nie przepuści ani kropli.


alt-03345190015530958103679aefoip.jpg

Unikatowe siedziska to następny produkt który jest niezawodny podczas wydarzeń w plenerze.

Wygodne, puszyste pufy, w których aż miło się rozsiąść, chillout’owe leżaki drewniane, czy kostki reklamowe tworzą klimatyczną strefę odpoczynku, przyciągają uczestników wydarzenia. Możliwość zadruku każdego z tych produktów, umożliwia dodatkowo reklamę firmy, produktu. Wymienne pokrowce dają możliwość zmiany nadruku na siedziskach, co pozwala wykorzystać je na innych wydarzeniach. Jeżeli podczas wydarzenia masz w planach serwowanie jedzenia i napojów, zadbaj też o stoliki i kosze na śmieci, by odwiedzający mogli wygodnie i w czystości się posilić.

Ważnym elementem jest oświetlenie.

Gdy słońce zachodzi już za horyzontem, lub Twoje wydarzenie odbywa się wieczorową porą ważnym elementem będzie oświetlenie Najlepszym rozwiązaniem będzie bezprzewodowe, wodoodporne oświetlenie LED, które przymocujemy paskami rzepowymi. Maksymalny czas pracy to 77h. Przy okazji posiada także dodatkową funkcję „powerbanku”. Drugą opcją jest montowane bezpośrednio do konstrukcji oświetlenie LED.

To bardzo ważne, by być widocznym i przyciągać do stoiska potencjalnych odbiorców i klientów. Poza podstawowym oświetleniem, warto też wykorzystać chociażby stare lampki choinkowe dla wprowadzenia przyjemnego nastroju.

Kup online bezprzewodowe oświetlenie LED w sklepie MITKOCzy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, by ocenić artykuł

Średnia ocena: 4.9/5. ilość głosów: 22