Namiot doskonały – 3 cechy które sprawią, że staniesz się zauważony podczas ważnych eventów.

Mobilność i wielokrotność użytku

Namiot to produkt, który rozstawisz praktycznie wszędzie. Warto pojawiać się tam gdzie odbywa się duże wydarzenie by zaprezentować się w profesjonalny sposób. Nośnik ten wykorzystasz zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz.  To doskonałe rozwiązanie, gdy potrzebujesz uniwersalnego systemu zewnętrznego, który sprawi, że klienci łatwo do Ciebie trafią. Ogromnym ułatwieniem będzie dla Ciebie demontaż i transport namiotu, jego stelaż jest składany. Wymiana poszycia, umożliwia wykorzystanie namiotu w trakcie różnego rodzaju wydarzeń.

Absolutnie najwyższa funkcjonalność

Wielkość nośnika to kolejna cecha dzięki której staniesz się zauważalny przez potencjalnych klientów. Jedno z dwóch głównych zadań tego produktu – to zapewnienie Twojej marce powierzchni na reklamę. W naszym asortymencie mamy wiele rozmiarów. Zdecyduj który będzie wpisywać się w rodzaj wydarzenia, na którym planujesz się pojawić. Pamiętaj, że to właśnie rozmiar namiotu gwarantuje powierzchnie reklamową, którą możesz wykorzystać by pozostać w świadomości odbiorców.

Nadruki reklamowe możesz wykonać zarówno na zadaszeniu namiotu, jak i na jego poszczególnych ścianach. Drugim ważnym zadaniem jakie spełniają ściany namiotu, to ochrona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi np. podczas festiwalu muzycznego w plenerze. Zapewnisz poczucie komfortu zarówno odwiedzającym stoisko osobom, jak i samym przedstawicielom Twojej firmy, którzy pracują wewnątrz. Atrakcyjność namiotu możesz zwiększyć montując dodatkowe elementy – funkcjonalny stolik, ogrzewanie a także oświetlenie, zwłaszcza jeśli stoisko będzie otwarte do późnych godzin wieczornych.Jakość i trwałość

Co stoi za jakością i trwałością namiotu stelażowego? Przede wszystkim materiał z jakiego wykonana jest konstrukcja stelaża. Lekki i wytrzymały metal jakim jest aluminium, ułatwia transport, zapobiega rdzewieniu – co jest istotne, gdy bierzesz udział w outdorowych wydarzeniach, w których panuje wysoka wilgoć bądź podczas opadów deszczu.

Drugim aspektem jest tkanina z której wykonujemy poszycie. Wykorzystywana przez nas tkanina poliestrowa 220g/m2, jest wodoodporna i wytrzymała na przetarcia. Nadruki są trwałe i odporne na działanie promieni UV oraz uszkodzenia mechaniczne. Stosunek ceny do jakości w przypadku namiotów stelażowych jest bardzo korzystny.


Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, by ocenić artykuł

Średnia ocena: 4.8/5. ilość głosów: 25