Event na dużą skalę – jak to ogarnąć?

Wydarzenie pod chmurką - zadaszenie na duży event

Imprezy plenerowe cieszą się coraz większą popularnością, najczęściej w okresie wiosenno-letnim. Już wtedy rozpoczyna się sezon na pikniki, koncerty, festiwale i inne imprezy „pod gołym niebem”. Okres jesienno-zimowy nie dyskwalifikuje tego rodzaju wydarzeń – dostępne na rynku rozwiązania, pozwalają ogrzać przestrzeń pod zadaszeniem, co rozwiązuje problem.

Przy organizacji takiego przedsięwzięcia trzeba być przygotowanym na wszelkie okoliczności, w szczególności na zmiany atmosferyczne, które niejednokrotnie potrafią zmienić bieg wydarzenia. Podstawowym środkiem technicznym każdego eventu plenerowego jest namiot imprezowy. Aktualnie wybór jest szeroki – mamy do wyboru namioty stelażowe, pneumatyczne, namiot gwiazda Jehlan czy kopułowe. Dwa ostatnie z wymienionych to prawdziwa rewolucja przy organizacji naprawdę DUŻYCH eventów.
W dalszej części artykułu powiemy kilka słów więcej o każdym z tych rozwiązań.

Namioty na Twoją imprezę – nasza propozycja

Konstrukcja namiotu gwiazdy JEHLAN opiera się o potężne maszty, do których podczepiony jest nieprzemakalny dach. Po rozstawieniu jeden namiot daje nam możliwość zadaszenia nawet 227 m2 powierzchni, ich średnica to w zależności od rozmiaru 10 m i 12m . Czas montażu to około 40 minut.
Nietuzinkowy wygląd - widok z góry ukazuje ogromną gwiazdę, robi wrażenie na wszystkich pojawiających się podczas wydarzenia. Namiot może służyć jako samo zadaszenie terenu, lecz w momencie zmiany pogody, wystarczy zapiąć ściany i otrzymamy zamkniętą powierzchnię. Sama tkanina poszycia może zostać zadrukowana, to dodatkowy aspekt i korzyść dla reklamodawców bądź nas samych, jeśli imprezę brandujemy swoją marką.Drugą ciekawą propozycją są również namioty kopułowe DOME. To produkt dla kogoś, kto ceni sobie oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Namiot oparty na planie pięciokąta lub sześciokąta, z powierzchnią zadaszenia do 22 m2. Kształt kopuły sprawia, że nie jest to z pewnością standardowe rozwiązanie.
Szybki montaż – 30 minut, łatwy transport tego nośnika reklamowego i jego oryginalny wygląd stawiają go na wysokim miejscu w klasyfikacji namiotów. Modułowość tego produktu, czyli możliwość łączenia i zwiększania powierzchni, daje szerokie spektrum wykorzystywania podczas różnego rodzaju wydarzeń. Również jak w przypadku namiotu gwiazdy, mamy możliwość zadrukowania całych powierzchni namiotu, co często wykorzystują firmy, kupując jeden namiot, wykorzystują go podczas cyklicznych eventów.

W przypadku obu namiotów, ich bezpieczeństwo jest potwierdzone certyfikatami– w tym obliczeniami statycznymi PN – EN 13782:2015-2017 oraz badaniami na trudnopalność co sprawia, że te nośniki to jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o eventy plenerowe.Zrób wrażenie oryginalnym zadaszeniem

Powyżej opisane rozwiązania sprawdzą się doskonale podczas imprez plenerowych – festiwali, festynów, koncertów, a także podczas ślubów i wesel na świeżym powietrzu.
Niespotykany kształt, kolorystyka i funkcjonalność sprawiają, że wydarzenia pod takim zadaszeniem, stają się dla uczestników niesamowitym doświadczeniem.

Klienci stają się coraz bardziej otwarci na różnorodność, oczekują więc innowacyjnych, niepowtarzalnych rozwiązań.
Zdecyduj która z tych dwóch propozycji bardziej pasuje do Twojego wydarzenia i zaskocz swoich klientów namiotem gwiazdą JEHLAN bądź kopułowym DOME.


Czy ten artykuł był pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, by ocenić artykuł

Średnia ocena: 4.5/5. ilość głosów: 17